PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463455}

Istota

Splice
5,2 40 938
ocen
5,2 10 1 40938
5,7 9
ocen krytyków
Istota
powrót do forum filmu Istota

Na prawdę rzadko pytam się o to na forum publicznym, jednak tym razem wyjątkowo ciekawi mnie zakończenie tego filmu. Przestałam oglądać w momencie kiedy to "coś" (nie pamiętam imienia) umarło a oni zakopali ją za budynkiem. Zaczęli palić jej rzeczy i przyjechał jakiś samochód, a wtedy... Przestałam oglądać. Więc, czy mógłby mi ktoś napisać jak to się skończyło?

ocenił(a) film na 7
hasira

Samochodem przyjechał brat Clivea i ich szef/kierownik William Barlow, który o wszystkim dowiedział się właśnie od tego brata i chciał na własne oczy ujrzeć Dren. Powiedzieli mu, że już na to za późno, bo ona nie żyje. W tym samym momencie usłyszeli jej krzyk, zobaczyli ją na dachu, a po chwili była już na dole i wbiła końcówkę swojego ogona w Williama. Wtedy dostrzegli, że już nie mają do czynienia z osobnikiem płci żeńskiej tylko płci męskiej. Doszło do przeobrażenia i zaczęli uciekać. W skrócie... Zabił brata, zgwałcił Else i na koniec, kiedy Elsa zabijała tego stwora, zdążył jeszcze zabić Clivea. W ostatniej scenie widzimy Elsę z brzuszkiem i z rozmowy z jej szefową wynika, że będzie to potomek tego stwora..

malami132

Dziękuję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones