PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6661}

Jądro ciemności

Heart of Darkness
6,3 3 995
ocen
6,3 10 1 3995
6,7 3
oceny krytyków
Jądro ciemności
powrót do forum filmu Jądro ciemności

Joseph Conrad

ocenił(a) film na 8

ksiazke Conrada znalam przed ogladnieciem filmu i nie podejrzewalam ze ekranizacja tak mile mnie zaskoczy. Film jest po prostu dobry. Przy tym przerazajacy i niezwykle sugestywny. Mimo uwielbienia dla Czasu apokalipsy i milosci do Doorsow,ta ekranowa wizja Conrada zrobila na mnie wieksze wrazenie.

Arrakin

MAM POMYSŁ NA KOLEJNA WERSJE JĄDRA CIEMNOŚCI '' KURTZA W NIM ZAGRA KOBIETA NAJLEPIEJ IWONA KSIĘŻNICZKA BURGUNDA (DLA TYCH KTÓRZY NIEWIEDZĄ TO TA POCIĄGAJĄCA PANI ZE ZDJĘCIA-KOMENTARZ WYŻEJ) MAM NAWET POMYSŁ NA HARAKTERYZACJE : PIUROPUSZ Z PIÓR PAPUGI I KOLCZYKI Z KOKOSÓW . MOIM ZDANIEM NIEMA 2 OSOBY NA ŚWIECIE TAK PASUJĄCEJ DO POSTACI KURTZA JAK PANI IWONA KSIĘŻNICZKA BURGUNDA. (oskar niemal gwarantowany)

Voytek

APROPO PROSZE SIĘ NIESUGEROWAĆ MOJA ORTOGRAFIĄ SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSJA DYZLEKTYK OD URODZENIA.

ocenił(a) film na 8
Voytek

Wojtusiu, w sumie to średnio wiem jak mam to odebrać:) Kurz... hhmm... ja nie jestem gotowa jeszcze stanąć ze Swym Demonem twarzą w twarz:P ...to raz, dwa... nie wiem czy dla innych byłoby dobrze, abym miała być Kurzem:)
Pozdrawiam:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones