PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6661}

Jądro ciemności

Heart of Darkness
6,3 3 995
ocen
6,3 10 1 3995
6,7 3
oceny krytyków
Jądro ciemności
powrót do forum filmu Jądro ciemności

praca z polskiego....

użytkownik usunięty

Film dosyć interesujący i chyba wartościowy, bo nasz bardzo wymagający profesor od polskiego puszczał nam go na lekcji. No i pisałam z tego piersze wypracowanie z polskiego w ogólniaku. Dlatego super dobrze mi się nie kojarzy......

ocenił(a) film na 8

Ja pisałem maturę min. z Jadra ciemnośc... :)

"piersze"??? ja pierd.... :O

Profesorowie u was w ogólniaku pracują ?

użytkownik usunięty
Carlitos

Też nie rozumiem, tego bezpodstawnego tytułowania nauczycieli ogólniaków profesorami.

Carlitos

Wyłącznie. U mnie nazwanie nauczyciela magistrem to wręcz obraza.

DonDominik

Jeżeli ktoś jest niedouczonym magistrem który jest za głupi nawet na zrobienie doktoratu to tytułowanie go profesorem nie zrobi z niego profesora. Kłamstwo powtórzone tysiąc razy nie staje się prawdą wbrew temu co mówił Joseph Goebbels.

Carlitos

Z tym niedouczonym to przesada, ale tytułowanie profesorem kogoś kto uczy jedynie podstawowych chemicznych reakcji i definicji przepisanych żywcem z podręcznika, to nie można nazwać profesorem nawet w szkole średniej.

DonDominik

głupia książka o niczym sensownym to typowy target bezmózgiej młodzieży gimnazjum , te książki by istnieć potrzebują was tak samo jak wy ich by nie musieć ich czytać, bo wystarczy streszczenie 1 stronicowe

Muhomorniczy

dorosłeś już?

dorosłaś już?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones