PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875591}

JFK: Droga do prawdy

JFK Revisited: Through the Looking Glass
7,0 294
oceny
7,0 10 1 294
JFK: Droga do prawdy
powrót do forum filmu JFK: Droga do prawdy

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 4

ilu strzałów celnych a ilu niecelnych, z ilu snajperek, w jak krótkim czasie i ilu snajperów na rozkaz pentagonu potrzeba do zabicia prezydenta i jak wielu pracowników departamentu obrony narodowej stanów zachwyconych ameryki północnej potrzeba, aby to zatuszować, piszcie!

ocenił(a) film na 4
Westernik

tylko nie do mnie!!

ocenił(a) film na 4
Westernik

tam są takie skrzynki pocztowe, małe, zielone, zwykle zadaszone, choćby przy każdym przystanku autobusowym, tam sobie można wrzucać, na pewno dojdzie..

Westernik

racja. kto by sie tam tym przejmował... o ileż ważniejsze są kolejne wygibasy wiedzmina, czy dzieła wybrane p. vegi. kondolencje z powodu twoich priorytetów filmowych...

ocenił(a) film na 4
kotbury

wielkie dzięksy, nie wiem tylko skąd przypuszczenie, iż dzieła pana patryka podobają mi się bardziej.. paris hilton, która gotuje - tak! kolejny sezon polskiej edycji Love Island - jak najbardziej! odcinek nadzwyczajny specjalnej troski Magii Nagości Polska - no further quests for this witness, your honor! ale miłość, seks, pandemia i filmowy ekwiwalent wypadkowej sieczki wywiadów strumyków z masą, walk MMA i artykułów z pierwszych stron super expressu? bez żartów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones