PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1057}

JFK

7,7 28 234
oceny
7,7 10 1 28234
7,5 16
ocen krytyków
JFK
powrót do forum filmu JFK

Co jest w napisach?

ocenił(a) film na 9

Posiadam wersje (vhs z wypożyczalni - no cóż) która ma strasznie długo czarną planszę na końcu, a nauczony jestem, że to oznacza, że muszą być napisy co się z kim stało w takich filmach.

Czy może mnie ktoś uświadomić co Stone tam powpisywał?

ocenił(a) film na 10
Picu

Skopiowane z napisów:

W 1979 RICHARD HELMS, dyrektor Służb Specjalnych w 1963, zeznał pod przysięgą, że CLAY SHAW pracował dla CIA.
CLAY SHAW zmarł na raka płuc. Nie przeprowadzono autopsji.
W 1978 JIM GARRISON został wybrany Sędzią Sądu Apelacyjnego Luizjany w Nowym Orleanie. Ponownie wybrano go w 1988.
Do dnia dzisiejszego nie wniesiono innego oskarżenia w sprawie Kennedy'ego.

POŁUDNIOWO WSCHODNIA AZJA: zginęło 2 mIn Azjatów i 58000 Amerykanów, wydano 220 mld dolarów, 10 mIn osób skorzystało z mostu powietrznego, stracono ponad 5 000 helikopterów, zrzucono 6,5 mIn ton bomb.
Dochodzenie Kongresu z lat 1976 - 1979 wykazało "prawdopodobny spisek" w zamachu na Johna F. Kennedy'ego i powierzyło śledztwo Departamentowi Sprawiedliwości.
Do 1991 Departament Sprawiedliwości nie zrobił nic.
Dokumenty są utajnione do 2029 roku.

PRZESZŁOŚĆ JEST PROLOGIEM
DEDYKOWANYM MŁODEMU POKOLENIU POSZUKUJĄCEMU PRAWDY

W 1992 wskutek tego filmu Kongres zadecydował o powołaniu komisji do przejrzenia dokumentów i określenia, z którymi można zapoznać amerykańskie społeczeństwo.

ocenił(a) film na 9
anna0202

dzięki! nie wpadłem na ściągnięcie napisów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones