PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1057}

JFK

7,7 28 232
oceny
7,7 10 1 28232
7,5 16
ocen krytyków
JFK
powrót do forum filmu JFK

Mam nadzieję, że ktoś kiedyś nakręci film na takim poziomie jak JFK, opowiadający o wydarzeniach z 11 września w Stanach i spisku, który dokonał się znów by odebrać Amerykanom i reszcie Świata, resztki wolności.

traveler

Bardzo celne pytanie!

ocenił(a) film na 8
traveler

Na szczęście są jeszcze ludzie, którzy nie kupili historyjki o al-kaidzie i nie dali się zmanipulować mediom i władzy.
Takie pytanie, mam nadzieję że będziesz wiedział. Kiedyś na Planete leciał film dokumentalny o 11.09, który właśnie pokazywał dobitnie, że to rząd amerykański stał za zamachem na WTC. Nie pamiętasz jak nazywał się ten dokument? Z chęcią bym go obejrzał jeszcze raz. Trwał około 2 godzin.

ocenił(a) film na 8
kaioken26

Na szczęście media masowego rażenia nie wszystkich poraziły swoją bzdurną, spreparowaną i poprawną politycznie, wersją wydarzeń. I takich ludzi wbrew pozorom jest bardzo dużo, szczególnie w Stanach w ostatnich latach ruch ten przybiera na sile. Dlatego robi się tam powoli kraj totalitarny. Ze względu na wzrastającą świadomość społeczeństwa amerykańskiego, władze bardzo przykręcają swobody obywatelskie oraz wolność społeczeństwu amerykańskiemu. Niestety nas też to czeka i już się dzieje.
O film zapewne chodziło Ci "Loose Change" z 2006r
http://www.filmweb.pl/film/11+wrze%C5%9Bnia%3A+Niewygodne+fakty-2006-342514
Jest także najnowsza wersja z 2009r.

ocenił(a) film na 8
traveler

Tak dokładnie to! Dziękuje. Padło takie zdanie właśnie w JFK: "Im większe kłamstwo tym więcej ludzi w nie uwierzy".

traveler

pare szczegolow , sa filmy 9/11 gdzie widac serie malych wybuchow w oknach chwile przed zawaleniem. znane jest to z wyburzania budynkow. pod gruzowiskiem znaleziono ciezarowke pelna zlota akcji itp z nr. bocznym 13 . wielu ludzi w tym walsciciel dziwnym trafem nie pojawili sie tego dnia w pracy. cieszy mnie to ze nie wszyscy maja klapki na oczach .

ocenił(a) film na 7
traveler

o tym samym pomyślałem oglądając ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones