PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1057}

JFK

7,7 28 234
oceny
7,7 10 1 28234
7,5 16
ocen krytyków
JFK
powrót do forum filmu JFK

Heh trzeci raz obejrzałem wczoraj na MGM, wcześniejsze 2 razy obejrzałem jeszcze na długo przed katastrofą Smoleńską i od razu w czasie 3 oglądania uświadomiłem sobie że jednak historia lubi się powtarzać, to co od razu przyszło mi do głowy na temat katastrofy w Smoleńsku zaraz po tragedii, zdaje się potwierdzać chociażby w tym filmie z tą różnicą że w realiach Amerykańskich. Takie samo ośmieszanie i krytykowanie pomysłów co do zabójstwa JFK przez rządzących i telewizję politycznie zaangażowaną jakie miało miejsce w Polsce po katastrofie (czytaj TVN24 i pseudo rząd Donalda T.). Szybciutki skok na stanowisko Bronisława K. korzystającego z szoku ludzi. Szybciutkie zamiecenie sprawy pod dywan, filmy w których widać jakichś ludzi kręcących się przy wraku Tupolewa, strzały, dziwne informacje o przeżyciu trzech osób a potem informacja że wszyscy zginęli (ja się pytam: czy wy nas macie za idiotów?) Ta sprawa nigdy nie zostanie zapomniana przez Polaków, prawdziwych patriotów a nie pseudo polaczków którzy albo sp.... za granicę albo żyją z przekręcików lub są synkami lub córeczkami tatusiów komuszków dla których zmiana po 90 roku polegała na wyniesieniu sztandaru i wniesieniu nowego. Właśnie po to będziemy walczyć o prawdę aby nasze dzieci i wnuki mogły żyć w wolnym demokratycznym kraju.

jaycutler

taka różnica, że JFK był prezydentem wybitnym, chciał wiele zmienić, nie chce się już angażować, przez co zginął, ale wielu wie, jaką reformę przypłacił życiem
natomiast Kaczyński? Najgorszy prezydent w historii RP... cóż, priorytetem obcych krajów byłoby jak najdłuższe trzymanie go przy władzy, by nam jeszcze bardziej zepsuł sytuację na arenie międzynarodowej
no chyba, że jakiś patriotoa się pokusił...

ocenił(a) film na 8
jaycutler

Świetny mamy kraj, który pozwala aby kluczowe osoby znajdowały się w takim niebezpieczeństwie. Gdyby była ustalona jakaś hierarchia, że bezpieczeństwo ponad głupie pomysły, odpały m.in. naszego b. prezydenta (czyt. Lecha) nie musielibyśmy co pół roku obchodzić pół tygodniowych żałób narodowych. Bronek wskoczył na fotel, a kto inny miał, przecież konstytucja dała mu takie prawo, to że wygrał później to zasługa polskiego społeczeństwa. Wielkim minusem jest skłonność rządu do ulegania naciskom chociażby ze strony rosyjskiej, która za wszelką cenę chcę zrzucić winę na Polaków. Media to najgorsze zło, sieją zamęt, podają nieprawdę do wiadomości publicznej, najbardziej zepsute środowisko życia publicznego. Im szybcie ludzie pojmą, że z telewizją tak jak z opowieściami o cudach, troszkę prawdy i w chu kłamstwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones