PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536413}

Ja, Frankenstein

I, Frankenstein
5,3 33 475
ocen
5,3 10 1 33475
2,6 5
ocen krytyków
Ja, Frankenstein
powrót do forum filmu Ja, Frankenstein

Krótko: jak ktoś łapie klimaty typu "Abraham Lincoln - Łowca Wampirów", to tu poczuje się jak ryba w wodzie.

ocenił(a) film na 3
effendi360

Wymieniony przez Ciebie "Abraham Lincoln - Łowca Wampirów" był robiony z jajem, z przymrożeniem oka. Natomiast "Ja, Frankenstein" zrobiono z powagą, wyraźnie wzorując się Underworld. Underworld pierwsza i druga część jest o niebo lepsza od tej bajeczki wg mnie.

ocenił(a) film na 6
KaeM_4

"Zrobiono z powagą" - powiadasz ?
Ja inaczej odebrałem ten film. Już po pierwszych minutach dostrzegłem, że owe dzieło samo siebie nie traktuje zbyt poważnie, co w tym wypadku wyszło mu jedynie na dobre. Chwyciłem ten wiatr w żagle, bo podoba mi się takie alternatywne podejście do tematu - zupełnie jak w w/w A.Lincoln.

ocenił(a) film na 8
effendi360

Też się zgadzam fajnie miło się to oglądało .

ocenił(a) film na 6
soviet100

Wszystko fajnie, tylko już nie chcę być naukowcem. Takie cienkie mieszkanko....

ocenił(a) film na 2
effendi360

Niestety nie mogę się zgodzić; co prawda cudów nie oczekiwałem ale i tak mocno się zawiodłem. Film jest bardzo słaby - idiotyczna fabuła, banalne dialogi, absurdalne sceny i przeciętne a momentami wręcz słabe efekty. W dodatku całość jest poskładana z oklepanych do bólu klisz przez co film jest mega wtórny, przewidywalny i niczym nie zaskakuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones