PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536413}

Ja, Frankenstein

I, Frankenstein
5,3 33 475
ocen
5,3 10 1 33475
2,6 5
ocen krytyków
Ja, Frankenstein
powrót do forum filmu Ja, Frankenstein

92 minuty ?!

ocenił(a) film na 5

Czyli jakieś 86 bez napisów. To jakaś kpina, na taki film! Już mi się odechciało. Niektóre głupkowate komedia są dłuższe! Szmira!

ocenił(a) film na 1
robert163

Zgadzam się jak na taki film jest za krótki jak na taka tematykę powinien trwać góra 120 minut a nawet dłużej a tu wszystko będzie tak na biegu ale i tak czekam na recenzje .

ocenił(a) film na 5
robert163

Rzeczywiście krótko. Może w jakiś cudowny sposób to wystarczy na wstęp, rozwój akcji i zakończenie, mile widziane byłyby też wątki poboczne. Ale i tak czekam na premierę bo z radością obejrzę ten film także spokój. Niektóre odcinki serialów 40 minutowych potrafią się ciągnąć i ciągnąć więc nie ma co płakać jeszcze.

robert163

Chłopie .. Nie rozważyłeś jednego. Napisy to max 5 minut. Jeśli film będzie dobry, to nawet taka ilość będzie zadowalająca
Pozdrawiam

robert163

Jeśli akcja będzie zgrabnie opowiedziana, to przynajmniej mamy zapewnienie braku nudy. Czasem film trwa te dwie godziny i przez połowę nic się nie dzieje.

ocenił(a) film na 7
robert163

Widzialem juz film. Zapraszam w czwartek wieczorem na http://paniebartoszewski.blogspot.com/, wrzuce tam recenzje.

robert163

na jaki film? stary undervorld 3 trwa 60 minut hehe, ciesz się ;P ...

robert163

Pierwszy "Frankenstein" trwał 70 minut.

robert163

a może ten film bendzie miał 2 cześć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones