PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536413}

Ja, Frankenstein

I, Frankenstein
5,3 33 473
oceny
5,3 10 1 33473
2,6 5
ocen krytyków
Ja, Frankenstein
powrót do forum filmu Ja, Frankenstein

Eksperyment nieudany

użytkownik usunięty

Kilka lat temu za sprawą Zmierzchu, wampiry przeżyły renesans popularności. Zastąpiono samotność,
niezrozumienie i smutek Draculi wizją wiecznego imprezowania i zabawy, a grozę i postrach jego kopii
Nosferatu wyparła błyszcząca się w świetle słońca skóra...
Wampiry przestały być interesujące - produkty wątpliwej jakości spod szyldu Zmierzchu i True Blood
skutecznie sprawiły, że istoty nocy przestały być straszne, a zaczęły budzić uśmiechy politowania.
Któż by przypuszczał, że kolejną ofiarą renesansu klasycznych ikon horroru stanie się potwór
Frankensteina? Problem polega na tym, że dwunastoletnie dziewczynki nie mogą utożsamić z nim swoich
ideałów mężczyzn - w końcu wampiry i wilkołaki nie składają się z pozszywanych części ciała wielu ludzi i
nie mają dwóch śrub wkręconych w szyję.
Producenci Ja, Frankenstein postanowili więc pójść w kierunku innym niż komedia romantyczna
połączona z dramatem dla nastolatków. Zdecydowano przerobić klasyczny twór Mary Shelley na... Film o
superbohaterze walczących z armią demonów.
Chyba mniejszej profanacji dokonał sam Wiktor Frankenstein zbierając... Składniki potrzebne do
stworzenia swojego monstrum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones