PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536413}

Ja, Frankenstein

I, Frankenstein
5,3 33 475
ocen
5,3 10 1 33475
2,6 5
ocen krytyków
Ja, Frankenstein
powrót do forum filmu Ja, Frankenstein

Film napewno jest lepszy niż Wolverine z 2013, oraz Hansel i Gretel, a ma niższą średnią niż tamte. W oczekiwaniu na nowego X-men'a można obejrzeć, aczkolwiek nie należy po nim za wiele oczekiwać bo to kino klasy B z niskim budżetem i bez specjalnego rozmachu, podobnie jak The Machine z 2013.

ocenił(a) film na 3
Doom123123

eeee... nie? Obiektywnie można stwierdzić, że nie jest to kino z niskim budżetem.

ocenił(a) film na 6
Roy_v_beck

Na tle wysokobudżetowych produkcji kina SF, ma niski budżet, np. w porównaniu Man of Steel ($225 mln), czy X-men: First Class ($160 mln), oraz wspomnianego przeze mnie Wolverine ($120 mln) to ten miał zaledwie $65 mln... (dane z angielskiej wikipedii).

ocenił(a) film na 6
Doom123123

Ja, Frankenstein jest filmem z gatunku fantasy a nie sci-fi.

farrellka

Tak samo jak reszta filmów wymienionych przez kolegę powyżej :)

ocenił(a) film na 6
farrellka

Co do gatunku... otóż jest to gatunek Sci-Fi choćby patrząc na kategoryzację na IMDB, rottentomatoes.com, dziwi mnie że tutaj nie ma takiej kategorii, a powinna być, zwłaszcza że autorka powieści o Frankensteinie - Mary Shelley jest uważana za prekursorkę powieści SF.

ocenił(a) film na 2
Doom123123

65 mln to nie jest niski budżet, a już na pewno nie kino klasy B.
Ale fakt porównajmy film mający 65 mln budżetu do The Machine które nie miało nawet 1 mln. Bardzo inteligentne.

Sam film porażka.

ocenił(a) film na 6
Dealric

Przyznaje sie do błędu że nie sprawdziłem wcześniej jaki budżet miał film The Machine, o dziwo udało im się to zrobić zaskakująco tanio patrząc na efekty. No i mogłem przewidzieć że jak porównam do The Machine to dzieci się odezwą i wytkną że on miał mniej niż 1 mln, a już wyskakiwanie z tekstami o inteligencji, nie mając pojęcia co to słowo znaczy, to poziom poniżej gimnazjum, szkoda słów.

ocenił(a) film na 2
Doom123123

Czas dorosnąć a nie strzelać fochy jak przedszkolak bo ktoś wytknie ci głupi błąd ;>
Ewentualnie nauczyć się sprawdzać dane przed ich podaniem aby nie robić głupich błędów.

ocenił(a) film na 6
Dealric

To mój ostatni post w tym temacie - z reguły nie dystkutuję z gimbazą na tym poziomie, masz problem ze snem poproś mamę żeby ci zaśpiewała kołysankę, pozdrowienia dla rodziców i kondolencje :)

ocenił(a) film na 2
Doom123123

I dobrze, przynajmniej nie będzie trzeba dłużej patrzeć jak pod przykrywką chamstwa próbujesz ukryć niedojrzałośc i braki w inteligencji.

ocenił(a) film na 6
Dealric

Z ciekawości kliknąłem na twoje wypowiedzi... ponad 2500 bezsensownych postów i garstka ocenionych filmów... no tak typowa młodzieńcza frustracja i wylewanie agresji na forum oraz prawie zerowa znajomość kina. Zamiast oglądać filmy to pociskasz na forach głodne kawałki, zastanów sie jaki sens ma twoje życie... współczucia :D

ocenił(a) film na 2
Doom123123

hmm 2500 komentarzy na 2000 filmów daje średnio aż uwaga uwaga 1.25 komentarza na film ach ten bezsensowny spam. Niestety niektórzy nawet nie umieją korzystać z prostego forum.
Ale też słowa nie umiesz dotrzymać? Miałeś nas obdarować swoją nieobcnością w temacie, a 15 minut później powrót? Młodzieńcza złość nie pozwala odpuścić?

Tak w opdowiedzi z ciekawości zajrzałem do ciebie.
Co drugi post to komentarz o cyckach aktorki w nim występującej. Ach ta dojrzałość.


Tym samym znikam stąd. Ale tak naprawdę, nie tak jak ty.
Pogadamy za na oko 6-8 lat jak zdasz maturę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones