PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427379}

Jaśniejsza od gwiazd

Bright Star
6,7 16 448
ocen
6,7 10 1 16448
7,1 13
ocen krytyków
Jaśniejsza od gwiazd
powrót do forum filmu Jaśniejsza od gwiazd

A mnie film wciagnal...

ocenił(a) film na 10

Obejrzalam go bez przerw, bardzo poruszajaca historia...

ocenił(a) film na 7
IHN

mnie też porwała ta historia, nie mniej jednak cały czas mdliło mnie, bo główna bohaterka przypominała Nicole Kidman :D

ocenił(a) film na 8
colissa_wawa

Mi też aktorka przypomina Kidman .A film całkiem ciekawy :)

ocenił(a) film na 10
Olimpia_Delacour

Czemu Kidman? Może trochę, w blond włosach. Ale jako brunetka niespecjalnie mi się z panią Kidman kojarzyła:)

ocenił(a) film na 10
IHN

Ja także oberzałam z zainteresowaniem i to kilka razy. Jeden z moich ulubioncych filmów. Ciekawe zdjęcia, delikatność jakiej brakuje ostatnio w filmach i niesamowity klimat.

ocenił(a) film na 9
IHN

Cudowny film jak dla mnie :)

ocenił(a) film na 10
IHN

Mnie też wciągnął:D Żałuję, że nie byłam na nim w kinie. Wciągnął, wzruszył, oczarował:) Jestem zachwycona.

IHN

Mnie też się bardzo podobał :)

IHN

Jaki niesamowity odpoczynek po teledyskowych prawie modnych (hm?) produkcjach. Subtelne piękno i urok XIX wiecznego Albionu - zdjęcia, muzyka - wszystko bardzo zgrane. No i mistrzowska gra.

ocenił(a) film na 8
IHN

Mi również film przypadł do gustu,przekonywująca i subtelna gra aktorów,ciekawa,nienachalna historia i piękne zdjęcia. Dodatkowo na co zwróciłam uwagę w tym filmie to dźwięk-każdy ruch,oddech,słowo jest jak muzyka.

ocenił(a) film na 8
IHN

Za pierwszym razem nie przypadł mi do gustu (przyznam, że przerwałam oglądanie po półgodzinie), ale po ponownym, dokładnym obejrzeniu... Zakochałam się. Jest taki klimatyczny i jak kilka osób wyżej wspomniało - subtelny i jakże inny od współczesnych filmów próbujących poruszać podobną tematykę. Cudeńko...

yumix3

Ja tam samo, podchodziłam do niego dwa razy i dopiero za drugim się zakochałam. Wspaniały, istna perełka ale.. Nie dla każdego.

IHN

Ja się zauroczyłam tym filmem on jest dla mnie cudowny!!!

ocenił(a) film na 8
IHN

Film jest naprawdę piękny. Oglądaliśmy go na języku polskim, wszyscy w klasie byli nim oczarowani..cudowna historia, przepiękne zdjęcia i krajobrazy, bardzo dobra gra aktorska..a szczególnie Bena :) Produkcja ta naprawdę wywarła na mnie wielkie wrażenie.

ocenił(a) film na 4
IHN

Również jestem zauroczona filmem. Lubię takie delikatne obrazy, są idealnie subtelne. Szkoda, ze ten film ma taka niska ocene.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones