PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162368}

Ja w środku tańczę

Inside I'm Dancing
7,8 11 382
oceny
7,8 10 1 11382
Ja w środku tańczę
powrót do forum filmu Ja w środku tańczę

Świetny film

ocenił(a) film na 9

Dobrze się go ogląda, nie przynudza, chociaż wygląda na zrobiony jakoś mało profesjonalnie ( niskobudżetowo ). Uważam że gdyby nakręcić go jeszcze raz z 50 razy większym budżetem i lekko podrasować scenariusz to oskar murowany

ocenił(a) film na 8
vic2000

Jakieś kompletne bzdury piszesz.Gdzie ten brak profesjonalizmu czułeś?Bo nie zrobili z tego pretensjonalnego i podniosłego holywodzkiego filmu?

ocenił(a) film na 9
irish23_faurepavane

Chodzi mi o to że poczułem niedosyt uczuć. Chciałem bardziej przeżyć dramat rozgrywający się w filmie. Trochę faktycznie przesadziłem z budżetem bo znam wiele filmów z jeszcze mniejszym budżetem które wywarły na mnie olbrzymie wrażenie, choćby el mariachi nakręcony bodajże za kilka tysięcy dolarów.

ocenił(a) film na 8
vic2000

Wydaje mi się po prostu,że za bardzo jesteś przyzwyczajony do amerykańskich filmów gdzie muzyka twrorzy emocje i reżyser z góry planuje w których momentach widz powinen płakać albo się śmiać.Ja jakoś czułem te emocje.Im bardziej realistyczny film tym bardziej utożsamiam się z bohaterami.Życie nie jest takie jak film.

ocenił(a) film na 9
irish23_faurepavane

Myślę że masz dużo racji w swojej wypowiedzi :) ale swoją drogą podtrzymuję że film pomimo wszystko bardzo dobry :D

vic2000

Lepiej nie mógł być zrobiony...

Suriana

rewelacyjne dialogi!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones