PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623680}

J.T.H.J.

Jab Tak Hai Jaan
7,9 1 934
oceny
7,9 10 1 1934
Jab Tak Hai Jaan
powrót do forum filmu Jab Tak Hai Jaan

Żaden bollywoodzki film mnie nie zaskoczył tak jak ten! Świetny scenariusz i aktorzy! A film kończy się tak jak powinien! Wzruszający..

ocenił(a) film na 7
Nicki_Ja

Myślałam, że mi się nie spodoba. Z początku wydawał się być mocno zagnielszczony, przesiąknięty kulturą zachodu (w sumie, tak właśnie było) ale film skupiał się na historii miłosnej, nie tradycyjnych wartościach więc wybaczam :D Film świetny, ale jak dla mnie tragedia z tą Meerą, miałam nadzieję że albo ta bomba wybuchnie na końcu, albo będzie on z Akirą. I tej "innej" niż przewidywana, końcówki brakuje filmowi :D

Gred_and_Forge

MI SIĘ TAK BARDZO PODOBAŁ ŻE OBEJRZAŁAM JESZCZE RAZ ;)

ocenił(a) film na 7
Nicki_Ja

Ja mam w planie obejrzeć tyle bollywoodzkich produkcji ile dam rade, więc w tej chwili mam mnóstwo propozycji, ale mi też się tak podobał, że do niego wrócę. Na pewno wrócę!

Gred_and_Forge

Też mam w planie obejrzeć tyle ile dam rade. Narazie widziałam i polecam: My name is Khan, Kai Po Che, Veer-Zaara ;)
Widziałam jeszcze Gdyby jutra nie było, czasem słońce czasem deszcz, żona dla zuchwałych, Ek Tha Tiger. Mam w planie zobaczyć szczególnie Chennai Express który wyszedł 8 sierpnia, Ishaqzaade ( z 2012 roku, ale nigdzie nie mogę go znaleźć :( !! ) oraz Shuddh Desi Romance premiera we wrześniu! Duży minus ftych filmów jest taki że są dłuugie, ale i tak je kocham! A ty polecasz jeszcze jakiś?

ocenił(a) film na 7
Nicki_Ja

Chennai express mam już na komputerze, więc trochę chęci i się zabiorę za niego :) Głównie wymienione przez Ciebie filmy oglądałam. Ze swojej strony polecam jeszcze Devdas (chociaż jest dość ciężkim filmem), Chak de! India, Nigdy nie mów żegnaj, Kuch Kuch Hota Hai (bez chusteczek się nie obędzie), Om Shanti Om też widziałam, ale średnio mi się podobał i absolutnie pokochałam 3 idiots z Aamirem Khanem, który oglądałam wczoraj! :)

Gred_and_Forge

a skąd masz Chennai express?

ocenił(a) film na 7
Nicki_Ja

Chennai znalazłam gdzieś na torrentach, co prawda kinówka ale jakość przednia! :) Nie obejrzałam jeszcze - mam wrażenie że będzie to jeden z lepszych filmów z Sharukhiem i zostawię go sobie na gorsze dni.

ocenił(a) film na 10
Nicki_Ja

Ja też daję dychę ;D A jeżeli chcesz zaskok w bollywod to polecam film z Kajol- Faana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones