PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623680}

J.T.H.J.

Jab Tak Hai Jaan
7,9 1 937
ocen
7,9 10 1 1937
Jab Tak Hai Jaan
powrót do forum filmu Jab Tak Hai Jaan

W tym filmie był pokazany pocałunek shahrukhana i tej dziwczyny tak samo jak sceny łóżkowy , nie
podali ich do sądu ? bo jak w Dhoom 2 była scenka mała gdzie był pocałunek między Aryanem i
Sunehri to jakoś podali ich do sądu tych aktorów czy to normalne ?

MrsVampire

Ale to były różne pocałunki. W "Dhoom 2" był to dość intensywny, a tu takie subtelne dotknięcie ust o usta. A poza tym, kto wie czym tacy idioci (jak ten co chciał się wybić na aferze wokół Dhoom 2) się kierują.
Mnie co innego intryguje. SRK powiedział, że nigdy się nie będzie całował w swoich filmach, w usta. A tu mamy aż 3 buziaki!!! Byłam w szoku.

ocenił(a) film na 7
AnixKajol

Indyjskie kino bardzo się zmieniło, jeśli chodzi o pocałunki lub tak zwane "sceny łóżkowe". Stało się bardziej amerykańskie... przy okazji zapraszam na bloga http://kaveri-indie.blogspot.com/ można tu znaleźć nie tylko informacje o filmach ;)

ocenił(a) film na 7
MrsVampire

Shahrukh Khan powiedział, że go zmuszono, by pocałował tę aktorkę. Mówił, że był bardzo skrępowany tym.

ocenił(a) film na 10
Martakat

jeju jacy oni dziwni mają problemy ok rozumiem ma zone spoko . Ale to film ; p

ocenił(a) film na 7
MrsVampire

Powiedział, że nie chce całować aktorek w usta, bo wtedy musiałby posunąć się dalej, a tego nie chce. Jak widać zrobił wyjątek :)

ocenił(a) film na 10
Martakat

musiał by sie posunąć dalej czyli co ? scenki łóżkowe ? przecież to film na niby

ocenił(a) film na 7
MrsVampire

Nie wiem co miał na myśli ;D To trochę dziwne, że aktor takiego formatu jak SRK nie chce się całować na planie. Ale taka jego wola :)

ocenił(a) film na 10
Martakat

moze jest religijny , ja niestety nie cierpię islamistów mam swoje powody.

MrsVampire

Ale co ma SRK do islamistów. Przecież jest hindusem.

Animefun666

Jest Hindusem w sensie narodowości, ale nie hindusem w sensie wiary. SRK jest muzułmaninem.

"Ponieważ w języku polskim zwykle stosuje się wobec obywateli Indii określenie „Hindusi”, często dochodzi do nieporozumień, gdyż około 200 mln Hindusów nie jest hindusami (hinduistami). Pojęcie „Hindus” (Indus, Indyjczyk) mylnie utożsamia się z pojęciem „hindus” (małą literą, wyznawca hinduizmu)"

prorokinka

Wiem, nie zrozumiałem widocznie wyrażenia. :)
SRK jest muzułmaninem i wyraźnie pokazał to w fenomenalnym dramacie "Nazywam się Khan", a sam mówił, ze przede wszystkim wziął w nim udział, by pokazać innym, że muzułmanin nie jest terrorystą i ma dość obrażania jego wyznania (mocno parafrazując).

Zwracam honor. :)

Animefun666

Spoko :-) Ja na przykład w żaden sposób nie poczułam się urażona czy coś... bo w sumie i czym? Każdy może się pomylić, no i nie każdy musi wiedzieć wszystko o kimkolwiek (w tym przypadku SRK). No a w końcu SRK najczęściej gra hindusa, więc łatwo o pomyłkę jeśli się nie interesuje nim jako osobą prywatną. Proste.
Pozdrawiam serdecznie :-)

prorokinka

Tu chodzi o moją wpadkę, bowiem SRK to jeden z moich ulubionych aktorów, których szczerze uwielbiam, a tu taka wpadka.
A tu faktycznie - SRK najczęściej grywa hindusów, co zawsze mnie przecież zastanawiało (gdzieś od okolic Veer Zaary, do której napisałem chyba nawet recenzję) czy mu to nie koliduje z wiarą.
Dzięki bardzo raz jeszcze za zwrócenie uwagi za mój błąd!
Również pozdrawiam najserdeczniej. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones