PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623680}

J.T.H.J.

Jab Tak Hai Jaan
7,9 1 931
ocen
7,9 10 1 1931
Jab Tak Hai Jaan
powrót do forum filmu Jab Tak Hai Jaan

Nie wiem co ten film ma w sobie, ale wszystkie piosenki, zdjęcia czy inne rzeczy związane z nim wywołują u mnie niesamowite emocje, szczególnie "Heer", "Saans" czy "Challa" - mogłabym słuchać w kółko i w myślach przewijać cudowne obrazy Katriny i Shahrukha. Meera była taka, jaka być miała, Samir tez, a Akira dodała drugiej części filmu więcej kolorów.
Bardzo broniłam się przed obejrzeniem go, aż w końcu obejrzałam i nie żałuję, po prostu film niesamowity, chociaż może nie wyróżnia się wśród innych. Moim zdaniem obowiązkowy dla każdego fana Shahrukha. :)

ocenił(a) film na 10
heera

No film bardzo ładny oglądałam też tak uważam i beka ogólnie pierwszy raz widzę scenę pocałunku od strony Shahrukha ;)
najważniejsze że dobrze sie skonczyl.

ocenił(a) film na 10
MrsVampire

A mi się właśnie koniec filmu nie spodobał. Jest taki przewidywalny! Miałam nadzieję na zaskoczenie na przykład- nie uda mu się rozbroić ostatniej bomby i umrze albo zwiąże się z Akirą. A tak nuda. Ale mimo wszystko Kocham ten film jest to jeden z moich ulubionych ;)

ocenił(a) film na 10
Malvishia

Oj nie , to było by już zle bardzo zle ;p Dla mnie musi być piękne zakończenie . On nie kochał Akiry jak już może jako przyjaciółkę siostrę , kochał Meere :) I to było piękne boże ja marze o takiej miłości , gdzie w tych czasach na tym świecie facet będzie czekał 10 lat bez ukochanej na ukochaną ogólnie nie mając innej tak samo jej się to tyczy. Te filmy Bollywood są cudne lecz nie prawda bo tak na świecie nie jest ;

ocenił(a) film na 10
MrsVampire

Wiem że to zakończenie byłoby okropne na samą myśl mi się smutno robi... ale nabrałby charakteru :D A co do autentyczności... Faktycznie jak sobie pomyślę o tym co w filmach bolly pokazują a jak jest naprawdę to mi się aż przykro robi. Z tego co wiem tam procent bogatych ludzi jest niesamowicie niski więkość kraju pogrążona jest w biedzie i to jest straszne :(

ocenił(a) film na 10
Malvishia

No masz racje . Ale co już nic nie poradzimy te filmy to tylko piękna bajka. A zakończenie dla mnie Jest ok . :) ale wiesz każdy ma swoje zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones