PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623680}

J.T.H.J.

Jab Tak Hai Jaan
7,9 1 934
oceny
7,9 10 1 1934
Jab Tak Hai Jaan
powrót do forum filmu Jab Tak Hai Jaan

Nigdzie nie mogę znaleźć w internecie tego filmu z polskimi napisami. Oglądnęłam go więc w oryginale i, jak pewnie się domyślacie, mało co zrozumiałam. Mam więc kilka pytanek:
1. Po pierwszym wypadku Samar pamięta Meerę, czyż nie? Kiedy więc dostał amnezję uwzględniając pierwszy wypadek?
2. Kim była dla Meery para z tych pól, gdzie uprawiano winogrona?
3. Dlaczego Meera zostawiła Samara po jego pierwszym wypadku?
4. Macie może pomysł, gdzie za darmo i z polskimi napisami mogę obejrzeć ten film?
Byłabym bardzo wdzięczna, jeśli ktoś zdecydowałby się mi pomóc, a w szczególności z ostatnim punktem ;D

proxbiala

Cześć :)

1). Tak, Samar pamięta Meerę po swoim pierwszym wypadku. Jednak po tym drugim wypadku (po powrocie do Londynu) to okres od pierwszego wypadku do drugiego - to tutaj ma lukę, nie pamięta tego co się działo pomiędzy nimi. Nie pamięta natomiast Akiry. Dziewczyna jest dla niego kimś nowym.
2). To była jej matka oraz jej ojczym (ja bym to tak określiła). Bo matka Meery odeszła od ojca Meery właśnie do tego drugiego faceta.
3). Meera o wszystko zakładała się z Bogiem, jak ona coś zostawi / porzuci / zrezygnuje to ten z góry ją uratuje przed czymś tam. Obiecywała, że nie będzie paliła, nie będzie nosiła żywych futer etc. i w zamian za to prosiła Boga o to, aby jej ojciec zrezygnował z pomysłu małżeństwa itd. Po wypadku (tym pierwszym) Samara, Meera poprosiła Boga, aby ten darował mu życie, a ona odejdzie od Samara i nigdy więcej się z nim nie zobaczy / nie spotka.

Pozdrawiam. :)

ocenił(a) film na 9
julCia69

Jej, dziękuję bardzo ;) Teraz już wiem, że z czystym sumieniem mogę ocenić film na 9 ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones