PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623680}

J.T.H.J.

Jab Tak Hai Jaan
7,9 1 937
ocen
7,9 10 1 1937
Jab Tak Hai Jaan
powrót do forum filmu Jab Tak Hai Jaan

Ogladalam w czwartek w kinie z napisami niemieckimi.Moge polecic z czystym sumieniem-nawet
tym,ktorzy nie sa fanami Bollywoodu (jak ja).Znakomita role,szczegolnie SRK,piekne widoki,troche
nierzeczywista fabula(ale to normalne w tych produkcjach),ale calosc wciaga!3 godziny,ktore
zlecialy w kinie nie wiadomo kiedy!

yasmina1

Film piękny. Soundtrack - świetney... trudno się w filmie nie zakochać.... od piosenek nie mogę się uwolnić, ciągle mam je w głowie. Postacie świetnie zagrane, a Shah Rukh Khan w mundurze - mega!! i co mnie najbardziej zaszokowało... sceny miłosne w filmie Bolly!!!!!!!!! Pierwszy raz się z tym spotkałam... :) i bardzo mi się spodobała postać Akiry - nie da się jej nie polubić:) Film bardzo pozytywny:)

ocenił(a) film na 10
yasmina1

Napisy polskie są już :D Film piękny . Jednak trochę wkurzała mnie w filmie Katrina bo jej nie lubie ,ale to tylko na początku potem już mi nie przeszkadzała ,bo Shahrukh Khan jak zwykle bosko zagrał :) Dla mnie Katrina trochę słabo zagrała .Akira super bardzo podobała mi się jej gra i postać . Duet Katriny i Shahrukh Khan czy ja wiem nie spodobali mi się za bardzo razem ,ale FABUŁA jest przepiękna <3 Film godny oceny 10 !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones