PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623680}

J.T.H.J.

Jab Tak Hai Jaan
7,9 1 937
ocen
7,9 10 1 1937
Jab Tak Hai Jaan
powrót do forum filmu Jab Tak Hai Jaan

Widziałam!

ocenił(a) film na 8

Cudo ! Oglądałam wczoraj, niestety w Hindi ale rozumiem i mogę polecić ;)

ocenił(a) film na 10
Vessa122

Gdzie widziałaś ten film , bardzo chce go obejrzeć ;D

ocenił(a) film na 8
ROOKSI_OO

Na jednej z indyjskich stron. Ale szukałam wczoraj znów tej strony ale tym razem ten film był już usunięty ;/

ocenił(a) film na 10
Vessa122

szkoda ;/

ocenił(a) film na 10
ROOKSI_OO

Tutaj można obejrzeć JTHJ online w częściach. http://videos.desihome.info/stream/jthj/part1.php
Niestety tylko w hindi. Ale ja obejrzałam dla samego obrazu i jest świetny :) Jak wyjdą polskie napisy to obejrzę ponownie :)

ocenił(a) film na 10
Priya12

Zły link, ten jest dobry: http://funtv4u.com/bollywood-movies/jab-tak-hai-jaan-2012-hindi-full-movie/

ocenił(a) film na 10
Priya12

już obejrzałam ,tak samo w hindi ,ale obraz mi na razie wystarczył ;) Teraz tylko czekam na napisy polskie :P

ocenił(a) film na 10
Vessa122

Oj tam przyznaje że cudo . obejrzałam wczoraj ....ehhh SRK wypadł tam znakomicie *__* . Gorąco polecam tym którzy jeszcze nie widzieli . Ciekawa historia , ciekawie przedstawiona . :)

ocenił(a) film na 8
Priya_

Ja też tak uważam ;) Co do gry SRK to uważam że to jego jeden z najlepszych filmów a ja znalazłam nową wspaniałą filmową parę Kaif i Khan są razem świetni ;) Chociaż przyznam że miałam nadzieje że rola Anushki będzie miała większe znaczenie, ale też nie jest źle ;)

ocenił(a) film na 10
Vessa122

Dla mnie tez Katrina pasuje do SRK, świetna parę stworzyli :) Czekam na więcej filmów z nimi :)

ocenił(a) film na 7
Priya12

Film sam w sobie dobry. Świetne role SRK i Anushki. Ale Katrina? Ona jest dla mnie pomyłką w tym filmie. Chociaż u pana Chopry pewnie chodziło o to aby pokazać heroinę z lat 90. Mógł jednak do tego zaangażować aktorkę z większym warsztatem aktorskim. Anushka debiutowała w 2008 roku, a porównanie ich dwóch to jak niebo i ziemia. Niestety, ale dla mnie Katrina zepsuła cały film. Dlatego tylko, a może aż 7.

ocenił(a) film na 10
Maddie_filmweb

MI tak samo w tym filmie Katrina się nie spodobała .Dla mnie nie umie grać i wgl. nie pasowała do tego filmu .Dokładnie zepsuła film i Chopra powinien wybrać inną aktorkę do tego filmu . Film oglądałam ,ale w hindi czekam na napisy polski :) Shahrukh Khan oczywiście super zagrał < 3

ocenił(a) film na 7
ROOKSI_OO

Zgadzam się. Ciężko znaleźć kogoś kto podziela moje zdanie :) Już myślałam, że jestem jakaś inna. Film byłby dużo lepszy gdyby SRK na końcu był z Anishką. :) Ale cóż, pozostaje tylko czekać na ich kolejny wspólny film. Swoją drogą nie mogę uwierzyć, że Chopra zaangażował taką kiepską aktorkę do swojego ostatniego filmu.

ocenił(a) film na 10
Maddie_filmweb

Nie nie jesteś inna :D Też mnie to zdziwiło ,że ją wybrał na główną aktorkę : / tak samo myślałam i nawet trzymałam kciuki ,żeby był na końcu z Anishką :). Trudno .. Teraz ma wyjść nowy film z Deepiką lubie ją fajnie zagrała w Om Shanti Om , mam nadzieję ,że wyjdzię z tego fajny film :)

ocenił(a) film na 7
ROOKSI_OO

Wydaje mi się, że Yash miał z jej angażem mało wspólnego. Chodziło raczej o to, że Katrina ma w Indiach teraz dobrą passę plus była jedną z niewielu aktorek które nie grały z SRK. Czasem ciężko to przyznać ale bollywood coraz bardziej zmierza w stronę hollywood. Katrina nie jest nawet w pełni hinduska i w dodatku nie zna hindi. Mogli z niej w filmie zrobić brytyjkę. Dodatkowo przy każdym filmie w którym gra SRK jest węszony romans. Też mam wielkie nadzieje co do Chennai Express bo Deepika jest o wiele lepsza od Kat. Ciesze sie że ktoś podziela moje zdanie :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones