PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443327}

Jack: Pogromca olbrzymów

Jack the Giant Slayer
6,2 43 297
ocen
6,2 10 1 43297
5,7 9
ocen krytyków
Jack: Pogromca olbrzymów
powrót do forum filmu Jack: Pogromca olbrzymów

W mojej ocenie średnia zdecydowanie za niska. Świetne efekty specjalne, sposób kreacji świata iście baśniowy. Dla fanów fantasy film może okazać się bardzo miłą niespodzianką ( tak też było w moim przypadku ) Dodatkowo odrobinę porządnego aktorstwa zapewnia Evan Mcgregor :)
Polecam szczególnie jeżeli posiadacie kino domowe - ja na dwie godziny przeniosłem się do tego baśniowego świata.

ocenił(a) film na 5
edison87

Ocena jest adekwatna do filmu, ja dam może 7 bo uwielbiam fantasy, ale ten film nie jest jakiś wybitny. Fabuła płytka, podobnie jak bohaterzy, słabe lokacje, parę ładnych ujęć i to wszystko. Piękna Isabell zdecydowanie na plus. Przynajmniej nie nudził, lecz bardziej podobał mi się film Gniew Tytanów czy Królewna Śnieżka i Łowca.

ocenił(a) film na 5
Kofwit

Zgadzam się z Tobą - fabuła płytka, a poza tym film przewidywalny i z dosyć słabą grą aktorską.. Ładny i efekciarski, lecz efekty to nie wszystko. Nie ma zbytnio czym się zachwycać.

ocenił(a) film na 5
edison87

Świetne efekty? Olbrzymy aż rażą po oczach tak źle są zrobione. Dzisiaj animacje w grach komputerowych są lepiej zrobione. Widać, że wszystko poszło na stworzenie widoków. 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones