PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443327}

Jack: Pogromca olbrzymów

Jack the Giant Slayer
6,2 43 294
oceny
6,2 10 1 43294
5,7 9
ocen krytyków
Jack: Pogromca olbrzymów
powrót do forum filmu Jack: Pogromca olbrzymów

Niektórym polakom słoń nadepnął na ucho (nic dziwnego - słuchają g@wna gangnam style).
Nie doceniają piękności polskiego dubbingu.
Każdy zachodni kraj kocha swój dubbing i nie wyobraza sobie sluchac w oryginale, napisami a w
szczególności z lektorem (tam go nie ma)
Po seansie Hobbita byłem zauroczony w polskim dubbingu. Z napisami, lektorem czy w
orginale???To chyba upośledzeni idą na to bo wszyscy idą na polski dubbing. A tu jest troszeczkę
gorszy pl dubbing dlaczego??? SDI Media Polska czyli masówka dla Disneya
Tak polski dubbing. Inne kraje polski dubbing doceniają a tu niektórzy (kilka trollowych procent
nie lubi).
Na co idę???
- Polski dubbing 1 miejsce
- Napisy 2 miejsce
- lektor 3 miejsce (byleby nie masówka PIOTR BOROWIEC bo już rzygam...)...

maciejewskigostynin

Pójdźmy dalej! Podłóżmy jeszcze własny obraz, wtedy będzie bardziej polskie!

ocenił(a) film na 8
NemoZBogdanca

Ze skrajności w skrajność... :/

ocenił(a) film na 8
maciejewskigostynin

Święte słowa! Chociaż ja stawiam napisy zawsze ostatnie... Ale dubbing to najlepsza opcja jaka może być... napisy to ja mam w książkach, które czytam, a kiedy idę do kina to chcę oglądać i słuchać, a nie czytać... Jak większość społeczeństwa jest niesłysząca to niech się przyzna i niech powie, ze dlatego wolą wersje z napisami... W innych krajach to napisy są dla nie słyszących. I zawsze jak napisane jest [wersja dla niesłyszących] - to wiadomo, że chodzi o napisy.

maciejewskigostynin

Dobry żart!

maciejewskigostynin

Niby ktory kraj zachodu kocha dubbing? Chyba oszalales :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones