PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443327}

Jack: Pogromca olbrzymów

Jack the Giant Slayer
6,2 43 289
ocen
6,2 10 1 43289
5,7 9
ocen krytyków
Jack: Pogromca olbrzymów
powrót do forum filmu Jack: Pogromca olbrzymów

Zdecydowanie nie dla dzieci

użytkownik usunięty

A poza tym... Dobre aktorstwo, nienajgorszy scenariusz. Niezle dialogi, genialne stworzone olbrzymy.

Koncowka tragiczna. Po raz kolejny uwazam, ze anglosasi maja powazne problemy z dystansem do siebie i ocena swoich - bardzo watpliwych zreszta - wartosci. Niedlugo dowiemy sie, ze Anglelski krolik lub jakas kurowa ma w swojej biblioteczce Biblie z autografem.

Na marginesie scenariusza, co jest "zabawne": jakiekowliek mezaliansy w rodzinie krolewskiej byly likwidowane w zarodku - nawet tylko hipotetyczne osoby (np. zabijano wiekszosc dzieci z nieprawego loza, jako zagrozenie dla czystej linii wladcow, taka osoba moglaby przeciez w swoim czasie zadac prawa do tronu).

Propagandowka w filmie przygodowym? A tak.

Chłopie znowu głupoty gadasz. Przeczytałem z ciekawości po twych wypowiedziach na temat jednego filmu, kilka innych wypowiedzi i muszę powiedzieć, że żal mi twoich. Żal bo nie udało im się wychować normalnego, inteligentnego człowieka.

użytkownik usunięty
marcusfenix345

Milo ze mam fana! Czytaj jeszcze, moze cos Ci sie rozjasni.

dobrze ze cie wykopsali!

ocenił(a) film na 7

A przepraszam, dlaczego niby nie dla dzieci?

użytkownik usunięty
berni_

Ekhm... Sceny dosc okrutnego mordowania ludzi czy przygotowania potrawy z czlowieka - to raczej nie jest dla dzieci, prawda? Ze o takim "detalu" jak generalna wyzynka pod koniec filmu nie wspomne.

ocenił(a) film na 7

Ja tam nic okrutnego nie zauważyłem. A dziecko chyba powinno wiedzieć co to jest kanibalizm.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
berni_

"A dziecko chyba powinno wiedzieć co to jest kanibalizm" - jaja sobie robisz? Kanibalizm? A moze kolejna Pila dla psychopatow? Dziecko ma wierzyc w Sw. Mikolaja i Zajaczka. BTW: ile masz lat?

ocenił(a) film na 7

Nie, nie robię sobie jaj. Ja piszę o WIEDZY, a Ty o wierzeniu i zabobonach. Mam 34 lata i moje dzieci wiedzą co to jest kanibalizm i że jest to złe. A Ty nadal nauczaj swoje o św. mikołaju, zajączku i motylkach.
Później się dziwić, że takie zacofanie panuje.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7

Rzeczywiście EOT. Z głupkiem nie ma sensu dyskutować.

Czy Ty w ogóle znasz jakieś bajki/baśnie dla dzieci? Taką o Czerwonym Kapturku, Jasiu i Małgosi czy Dziewczynce z Zapałkami?

użytkownik usunięty
fune

Tak, i wyobraz sobie ze znam ich kilka wersji: jedne sa dla dzieci inne nie, ba - wyobraz sobie, ze niektore znam w orygianle. Ty jak sadze jednak znasz jedyna sluszna, a jaka - coz, malo mnie juz to obchodzi.

Nie ośmieszaj się, nie ma innej wersji niż te, że wilk chce zjeść Czerwonego Kapturka, czarownica Jasia i Małgosię (przedtem ich odpowiednio utuczywszy), a dziewczynka z zapałkami zamarza i one są dla dzieci nie bez powodu zresztą. Ty to masz problemy.

użytkownik usunięty
fune

Nastepny gowniarz(ara), ktory(a) wypowiada sie o wychowaniu dzieci. Kiedys papier wszystko znosil, dzis klawiatura. I tyle w temacie.

Zmiana tematu na pisanie o sobie jedynie potwierdza, że się ośmieszasz.

dobrze ze cie wykopsali!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones