PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443327}

Jack: Pogromca olbrzymów

Jack the Giant Slayer
6,2 43 297
ocen
6,2 10 1 43297
5,7 9
ocen krytyków
Jack: Pogromca olbrzymów
powrót do forum filmu Jack: Pogromca olbrzymów

Siema dostałem wiadomość że wygrałem konkurs o JACK'u na te zaproszenia do kin w
czterech miastach no i co dalej? Bo nie wiem nic :)

ocenił(a) film na 6
XxGrigorXx

Chyba idziemy do kina a oni tam będą mieli listy z nazwiskami...

anniepat

omg :(

XxGrigorXx

takie nazwisko i imię co ja mam to w mojej "wiosce" to chyba 3 lub 4 jest a co dopiero dalej w polsce... to skąd oni będą wiedzieli.. lepiej jakby wysłali zaproszenia a nie .. ;/

anniepat

A kiedy to niby jest? Bo jak dzisiaj to sory..

ocenił(a) film na 8
XxGrigorXx

a ja byłem i sprawdzanie z listy poszło sprawnie i bez utrudnień. A sam film też zaskoczył pozytywnie

stasikjr

ta ja się dowiedziałem, że wygrałem ten konkurs wczoraj a dzisiaj spostrzegłem, że to właśnie ta sobota. Dokładnie coś około 9.00 i jedź sobie do krakowa ode mnie 400 km :( szkoda, że tego nie zobaczyłem ale wiem już o co w tym chodzi :D

XxGrigorXx

Byłem na przedpremierze właśnie z tego konkursu. Wystarczyło podać nazwisko przy wejściu na salę. Co do filmu, to nie spodziewałem się arcydzieła, ale nie żałowałem tych dwóch godzin. Film trochę powoli się rozkręca, to chyba główna wada. Dobre efekty 3D, komputerowe olbrzymy wyglądają na realne (motion capture robi swoje) muzyka całkiem niezła, prosta historia nastawiona bardziej na dzieci. Co mi się nie podobało? Irytował mnie główny bohater, chyba w każdej scenie miał ten sam ironiczny uśmieszek, ale to chyba maniera aktora. Mogliby też bardziej postarać się w scenografii. Pusta polana, przez którą uciekali bohaterowie na końcu filmu aż woła o postawienie tam kilku drzew... To takie błahe sprawy, które jednak wpływają na odbiór. Ostatnią scenę "w naszych czasach" też mogliby sobie darować... Niestety byłem na wersji z dubbingiem, a szkoda bo chciałem usłyszeć Billa Nighy'ego. Przez dubbing nie mogę ocenić gry aktorskiej, stąd nota 6, nie 7.

Puchy11

dzięki za info jak było :)

ocenił(a) film na 6
Puchy11

Tez mam takie zaproszenie i mam do Ciebie pytanko czy film jest puszczany z napisami czy z dubbingiem ? Mam nadzieję, że dadzą wersję z napisami :P

majsther

U mnie był niestety z dubbingiem - napisałem to w poprzednim poście :P

ocenił(a) film na 6
Puchy11

byłem, zobaczyłem i jako film familijny oceniam go jako naprawdę niezły :) ostatecznie oglądałem wersję z dubbingiem i muszę przyznać, że trzyma poziom. Szczególnie Grzegorz Pawlak w roli przywódcy olbrzymów wypadł świetnie :) tak samo super sprawdzili się aktorzy w interpretacjach drugoplanowych postaci jak np Stefan Knothe, Jacek Bończyk Wojciech Duryasz czy Tomasz Marzecki :) naprawdę nie ma się za bardzo czego czepaić no może poza Lesławem Żurkiem, który wypadł bez wyrazu.
P.S. Dzięki za odp Puchy 11:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones