PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629392}
6,8 74 068
ocen
6,8 10 1 74068
6,6 12
ocen krytyków
Jack Reacher: Jednym strzałem
powrót do forum filmu Jack Reacher: Jednym strzałem

7/10

ocenił(a) film na 7

Chciałem obejrzeć dobre kino akcji i się nie zawiodłem. Film w swoim gatunku dobry i wart polecenia a jeśli ktoś chce szukać w gównie bakterii i skrytykuje moją opinię to jego sprawa. Oceniam filmy tylko i wyłącznie wedle swojego gustu a nie żeby przypodobać się jakimś poparańcom kreującym się na krytyków filmowych. Polecam!

ocenił(a) film na 7
thorgal75

Pewnie że dobry ludzie to szukają dziury w całym widziałem przypadkiem dwa razy i żyje dobra gra aktorów to podstawa ale niektórym gatunek filmu nie podchodzi to się żalą a taki Richard Jenkins to świetny aktor mało popularny ale doświadczony i nie zagra dennie wogle dobra obsada.

ocenił(a) film na 7
thorgal75

Dobry film i również się nie zawiodłem jestem zadowolony,jestem swieżo po seansie i powiem że do mnie takie kino trafia

ocenił(a) film na 8
thorgal75

Popieram. Jak się nie podoba to niech sami nakręcą lepszy film. Ta produkcja miała dobrą fabułę (to zapewne zasługa dobrej książki) były zwroty akcji, sporo humoru, no i niezwyciężony super bohater walczący z bezprawiem. Taki nowoczesny western dla amatorów kina akcji.

ocenił(a) film na 8
thorgal75

Jak najbardziej na TAK. Gdyby się sugerować "recenzjami" domorosłych krytyków, których misją życiową jest kreowanie siebie na wybitnych znawców i guru w dziedzinie filmu, to nic nie warte by było oglądania. Film dobry i warto obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones