PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=218543}
4,7 18
ocen
4,7 10 1 18
Jack el destripador de Londres
powrót do forum filmu Jack el destripador de Londres

Ogólnie film całkiem całkiem - trochę drętwy angielski dubbing, co momentami wkur***. Paul Naschy - całkiem przyzwoita rola. Jestem fanem raczej włoskiego giallo, tutaj hiszpańska ręka jest zupełnie inna, co widać od razu. Liczyłem na trochę gołych cycków, ale niestety nie uraczyłem. Sceny morderst kiepskie, trochę tryskającej krwi, nic poza tym. Ogólnie polecam maniakom :P

ocenił(a) film na 7
klotz

Ano brak golizny był troszkę rozczarowujący w "Seven Murders for Scotland Yard". Paul Naschy gra tutaj głównego podejrzanego w sprawie serii morderstw kobiet a la Kuba Rozpruwacz. W trakcie tragicznego wypadku w cyrku (kiepsko pokazanego - totally fake) jego kariera akrobaty legła w gruzach. W dodatku ktoś zarzyna mu żonę i policja zaczyna deptać mu po piętach. Paul Naschy uciekając próbuje dowieść swojej niewinności i dotrzeć do naśladowcy Kuby... Sympatyczne giallo, choć reżyseria dosyć drętwa, a i same sceny morderstw nie są zbyt powalające (kiepskie efekty gore). 7 out of 10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones