PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=353309}

Jack i Jill

Jack and Jill
5,2 35 746
ocen
5,2 10 1 35746
2,3 9
ocen krytyków
Jack i Jill
powrót do forum filmu Jack i Jill

Nie przepadam za komediami, więc dużej wprawy nie mam , ale film nie był taki strasznie kiepski. Były momenty przy
których można było się uśmiechnąć...
Nawet w filmie "Ted" była wzmianka o tym filmie. Dałabym 6/10

ocenił(a) film na 8
KSajko989

Film z aktorem, który do tej pory wydawał mi się nieśmieszny i to w dawce x2, uznany za najgorszy film roku, bo dostał "Złotą Malinę", b. mi się podobał i co w ogóle jestem w szoku wycisnął łezkę ze mnie w pewnym momencie :).

Przede wszystkim CIEPŁY film :). Kto do cholery przyznaje te "Złote Maliny" - jak dla mnie WIELKA pomyłka! .. I odkryłem, ze Adam Sandler potrafi grać a do tego ma sporo uroku w sobie i ciepła. Te postacie, które stworzył w tym filmie - zwł. JĄ :) - wydają się mega sympatyczne :) ..

ocenił(a) film na 8
introverder667

P.S. Podpisane przez kogoś, kto nie przepada za komediami, a dodatkowo za Adamem Sandlerem.

ocenił(a) film na 7
KSajko989

Tylko że w filmie ,,Ted" był dialog w stylu:
,,Oglądamy Jack i Jill. Sandler gra typa i jego bliźniaczkę. Okropność, ale z paniami da się wytrzymać"
Także raczej nie była to wzmianka na plus;)

ocenił(a) film na 6
Cragadolix

Seth MacFarlane niech lepiej nie krytykuje "Jack and Jill", bo to zdecydowanie zabawniejszy film niż "Ted" xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones