PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690091}

Jackass: Bezwstydny dziadek

Jackass Presents: Bad Grandpa
6,5 32 528
ocen
6,5 10 1 32528
7,0 9
ocen krytyków
Jackass: Bezwstydny dziadek
powrót do forum filmu Jackass: Bezwstydny dziadek

Młody wymiatacz

ocenił(a) film na 6

Specyficzny, prostacki humor w filmie, czego można było się spodziewać po serii Jackass, jednak plusem jest FABUŁA! Do filmu podszedłem z założeniem, że skończę go oglądać będąc zażenowanym masą dowcipów o penisach, seksie i gołych dupach, ale kilka scen mnie totalnie rozwaliło. Szczególnie scena z łóżkiem, ta w barze i tekst: "Słabo mieszam w misce, ale łyżkę wylizuje do czysta". Za największy plus filmu uznaję grę tego małego. Jak nim dobrze pokierują to zrobi chłopak komediową karierę. 6/10

plede11

najbardziej podobała mi się akcja w szpitalu, jak mówił o śmierci żony, później w barze jak "tańczył", no i oczywiście scena kiedy młody tańczy, a moment z dolarami- rewelacja :D

ocenił(a) film na 4
plede11

" podszedłem z założeniem, że skończę go oglądać będąc zażenowanym masą dowcipów o penisach, seksie i gołych dupach"

no kutfa, to w końcu Jackass! O.o
Przecież o to tu chodzi!
Właśnie fabuła zniszczyła ten film... żarty i wkręcanie ludzi przeplecione z głupią historyjką, udającą film?
Nie wyszło

ocenił(a) film na 7
kakrusik789

A według mnie wyszło całkiem nieźle. Są momenty w których nie da się powstrzymać od śmiechu. Scena w barze i ta na wyborach małej miss były genialne.

ocenił(a) film na 7
plede11

zgadzam sie :), ten film jest tak głupi, ale przy tym mega zabawny :D, a chłopczyk jest świetny!

ocenił(a) film na 7
plede11

myślę dokładnie bardzo podobnie,zdrowe podejście do tematu

plede11

plede 11 chyba Słabo mieszam łyżką, ale miskę wylizuje do czysta...

ocenił(a) film na 9
thomen_filmweb

Nie miskę, tylko łyżkę. Pomylić te dwa obiekty, to jak pomylić....
Wiadomo co ;)

ocenił(a) film na 9
plede11

Młody wymiataczu, źle na to patrzysz. Ten film, to pastisz całego 'relacyjno-dramatucznego' kina ze specyficznym Knoksvile'owskim przekąsem. Dlatego właśnie nie dopatrzyłeś się na maksa chamskich żartów, bo to nie było celem, a jedynie pranków w jackassowym stylu. Popatrz na to, jako na zamierzony zabieg, obejrzyj jeszcze raz, a będziesz miał zupełnie inną percepcję... Dla mnie bomba w swoim przemyśleniu! Pozdr!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones