PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846160}
6,2 5 232
oceny
6,2 10 1 5232
5,6 9
ocen krytyków
Jackass Forever
powrót do forum filmu Jackass Forever

Oglądam tych wariatów od samego początku na mtv, widziałem chyba kazda produkcje od cky itd. i.. niestety jest to w mojej ocenie najsłabsza pełnometrażówka z dotychczasowych. Po fajnej 2jce i rewelacyjnej 3jce (jej intro wygrywa) myslalem, ze moze pomimo wieku jeszcze cos z siebie wykrzesaja ale bylo srednio.
Bam'a faktycznie widac moze z raz (orkiestra na bieżni).
Fajny pomysl z nagrywaniem ujec w zwolnionym tempie jest tutaj uzywany bardzo rzadko tym razem.
Kilka pomyslow np. z atakiem z zaskoczenia paralizatorem czy z "niespodziewana poduszka powietrzna" jest jawnie wtórnych.
Nowa krew mnie nie przekonała, chociaż grubas Zach jest nielada wytrzymały trzeba przyznać.
Jako 50latkowie nikomu by sie nie chcialo juz tak jak za mlodszych lat i to troche tu widac. Steve-o gada gorzej jak emeryt, tak ze ledwo go mozna zrozumiec. Ehrena standardowo znowu katowali i to chyba najbardziej ze wszystkich czesci.
Ogolnie pomysly, realizacja i montaz sredni, jestem troche zawiedziony.

ocenił(a) film na 5
parysg

No niestety, ale to już nie to. Kilku oryginalnych jackassów robiło często jako tło. Nowa ekipa trochę na siłę, pranki wtórne. Sentyment jest, ale odczucia takie sobie.

ocenił(a) film na 7
aren_filmweb

bo jestes starym repieciem i mozesz tylko z zazdroscia podziwiac co odwalaja ci ludzie i ich hart ducha ktorego ci brak

ocenił(a) film na 7
parysg

kto jest fanem jackass zauwazyl ze dostalismy wiecej tego co bylo i wiele nowego. ogolnie jak ktos jest starym repieciem to moze juz oceniac najwyzej siebie w kontekscie ogladanego jackassa a nie samego jackassa, wieszkosc osob ktore oceniaja to nisko to stetryczale stare zgredy ktorym brakuje tej energii i sklonnosci do wyglupow ktore maja ci ludzie. ogolnie widac ze z was stare konie a jackassi nadal sa zajebisci i pewnie beda nawet w wieku 70 lat

parysg

Bama w ogóle nie było (uważam, że to akurat plus)

redrum_bt

jak dobrze sie przypatrzysz to zauwazysz ze byl wlasnie w tym jednym ujeciu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones