PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613260}

Jackass wersja 3.5

Jackass 3.5
6,7 14 182
oceny
6,7 10 1 14182
5,5 6
ocen krytyków
Jackass wersja 3.5
powrót do forum filmu Jackass wersja 3.5

...niestety, ale ta odslona przygod Jackassów potwierdza regułe. Co prawda jest to zlepek watkow, ktore nie ukazaly sie we wczesniejszych czesciach, ale slaby zlepek.... Zarty i gagi sa coraz mniej smieszne, bardziej glupkowate i jak do mnie dotarlo ile bohaterowie maja juz lat... to az troche mi sie zal ich zrobilo... doszlo do mnie, ze teraz to juz tylko dla kasy to robia.... chociazby pan Johnny Knoxville, ktorego lubie, ale jak sie przyjrzec to bierze udzial tylko w takich skeczach, przy ktorych malo mozna sie pokaleczyc i ucierpiec. Kiedys to on gral glowne skrzypce, teraz robi to Steve-O i Chris Pontunis.... 6/10

ocenił(a) film na 4
Bambim

Też się zgadzam, pierwsze dwie części były najlepsze, a teraz robi się coraz bardziej żałosne, bo żarty nie są smieszne a głupie. Jak byli młodzi mieli lepsze pomysły, lepiej to wyglądało, a dziadkom niezbyt przystoi robić takie rzeczy. Ale to już ich prywatna sprawa. Zobaczyli że można na tym zarobić dobre pieniądze i robią już co popadnie. Jak dla mnie 4/10

ocenił(a) film na 6
allabastra2010

ja sie nie zgadzam. kolesie nakrecili slabsza czesc ale to tak samo jak jackass 2.5. ona przedstawia niewykorzystane fragmenty do poprzednich filmow. nie spadli z forrmy, nadal sa dzicy. i nie sa z czesci na czesc slabsi bo akurat 3D bylo lepsze niz swiry 2

ocenił(a) film na 7
allabastra2010

Napewno nie jest juz to co bylo 10 lat temu.. Dave England ma 43 lata kNovxille 42 pontius i steve o po 40 tylko Bam nadal mlody 33 ( dotarlo do mnie ostatnio jakim szczeniakiem byl w tej ekipie jak krecili te pierwsze jackassy w 2000-2002. Nie zgodze sie , ze nie przystoi bo wiek nie ma nic do znaczenia , chlopaki nadal charaterem sa tymi samymi ludzmi kiedy mieli 20-30 lat. Natomiast musze sie zgodzic , ze nie jest to juz takie smieszne jak kiedys , momentami zenujace. Poprostu to co robili kiedys bylo ''prawdziwe'' robili to dla beki a teraz tak jak napisalas jest to juz czysta komercja x]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones