PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613260}

Jackass wersja 3.5

Jackass 3.5
6,7 14 182
oceny
6,7 10 1 14182
5,5 6
ocen krytyków
Jackass wersja 3.5
powrót do forum filmu Jackass wersja 3.5

Jest w ogóle w planach, czy bez Dunna jakoś nie chce im się kręcić?

ocenił(a) film na 8
transformers

podbijam

ocenił(a) film na 7
transformers

Będzie

ocenił(a) film na 8
Archterror

Ma być? Bo ja przeżyłam ogromne rozczarowanie, kiedy usłyszałam plotki, że nie mają zamiaru więcej kręcić.

ocenił(a) film na 7
Miss_Joker

Jak już napisałem :P, "będzie"

ocenił(a) film na 7
Archterror

Ależ się k*wa rozpisał koleś łohoho aleś hojny.
Tu piszą że 4ka w przyszłym roku trafi do kin: http://film.onet.pl/wiadomosci/jackass-4-czyli-przygody-okropnego-dziadka,1,5154 363,wiadomosc.html

ocenił(a) film na 7
Joimbo

Onet jest jedną z setek stron gdzie można znaleźć informacje o tym, że będzie nowy Jackass, no ale co z tego skoro nikomu się nie chce tego zwyczajnie wygooglować, tylko zamiast tego wolą by ktoś za nich poszukał i odpisał.
Pytanie było, czy będzie/czy jest w ogóle w planach to odpowiedziałem, że będzie. Jakie pytanie, taka odpowiedź, a o resztę zapytać google.

Archterror

dodam, że "wygooglować" jest szybciej niż spytać na forum i czekać aż ktoś odpisze, albo nie odpisze. A co do pytania, to niedawno Johnny Knoxville powiedział, że ma pewne pomysły,które chce wykorzystać w czwartej części, a z kolei Steve-o powiedział, że ma w planach jakieś różne programy ale nie ma wśród nich następnej części Jackassa i że raczej jej nie będzie. więc w sumie to niewiadomo. Może Knoxville sam będzie robił 4 czesc, albo Steve-o nie ma ochoty więcej w tym grać

transformers

bedzie bedzie :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones