PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=73}
7,4 81 031
ocen
7,4 10 1 81031
7,5 33
oceny krytyków
Jackie Brown
powrót do forum filmu Jackie Brown

Ja uwielbiam ten film

ocenił(a) film na 10

odpoczywam przy nim, dla mnie jest to najlepszy film Tarantino, lepszy od Pulp i nie negujcie tego
bo i tak mnie nie przekonacie, kocham Jackie Brown, wspaniała rola Samuela, Roberta Forstera i
De Niro oczywiście, kocham też te kalifornijskie klimaty - Hermosa Beach

ocenił(a) film na 7
Hlasko

De Niro był bezbłędny, Jackson też.

ocenił(a) film na 9
Hlasko

Powiem tak ,scenariusz i rezyseria w pulp fiction była w mojej ocenie ciekawsza ,natomiast w Jackie Brown bardziej podobała mi się gra aktorska w szczególności Jackoson,De Niro czy Tuckera

ocenił(a) film na 10
Hlasko

Zgadzam się w 100%. Fil jest rewelacyjny. I nawet polska wersja (chyba jedyna) jest w porządku. Muzyka od pierwszej sekundy rewelacyjna. A den Niro rozwala mnie za każdym razem. Jak siedzi na bujanym fotelu i ogląda występ Simone, czy jak ma zawias przy próbie dodzwonienia się do Simone :D

Śmieszy mnie najbardziej taka sytuacja. Spotykam kogoś i gdy rozmowa wejdzie na temat filmów, to oczywiście mówię, że uwielbiam Tarrantino. Oczywiście słyszą zaraz odpowiedź "Oj ja też". A gdy spytam jaki jest Twój ulubiony słyszę w 95% odpowiedź "Pulp Fiction". I niestety taka jest prawda, wielu fanów twórczości QT zna tylko filmy od Pulp Fiction w górę, a jak zapytam o Wściekłe Psy czy Jackie Brown, to nagle robi się cicho. Szkoda, bo uważam te dwa filmy za lepsze od tak rozpowszechnionego tak bardzo Pulp Fiction.

ocenił(a) film na 10
Hlasko

Zgadzam się w 100%. Dla mnie również film świetny. I wersja PL też niezła (chyba jedyna). A rola De Niro - masakra :) Jak siedzi na bujanym fotelu i ogląda występ Simone, albo próbuje się do niej dodzwonić :D

Śmieszy mnie taki fakt, że większość osób, które spotykam i kiedy rozmowa wejdzie na temat filmów, to mówię, że uwielbiam QT, i słyszę od razu "O ja też". Ale gdy zapytam o ulubiony film, to w 95% przypadków słyszę Pulp Fiction. Oczywiście rozumiem, każdy ma swój gust, ale szkoda, że gdy jednocześnie pytam o filmy Wściekłe Psy czy Jackie Brown zapada cisza. Jakby nic przed Pulp Fiction nie było ;) A dla mnie to te dwa filmy są lepsze niż tak rozreklamowane Pulp Fiction.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones