PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299794}

Jagodowa miłość

My Blueberry Nights
6,4 44 250
ocen
6,4 10 1 44250
5,9 14
ocen krytyków
Jagodowa miłość
powrót do forum filmu Jagodowa miłość

Klimat i obrazki.

użytkownik usunięty

Jako całość i historia nieco nudny.

ocenił(a) film na 8

Oglądałem 2 razy i ani chwili się nie nudziłem. To samo zapewne będzie i za trzecim razem...

użytkownik usunięty
Hoodzielec

Ja myślałam, że umrę z nudów. Musiałam sobie robić przerwy bo o mało nie zasnęłam. Poza tym już na początku historia z kluczami była za bardzo wymyślona: "to są klucze tego, a te tamtego..." i żeby to byli jeszcze normalni ludzie to wszyscy byli z jakąś dziwną historią. I co? wszyscy zostawiali u niego klucze?

ocenił(a) film na 8

Również się nie nudziłam, może dlatego, że przed seansem nie nastawiałam się na pędzącą akcję, wiedziałam dokładnie z jakim filmem mam do czynienia.

ocenił(a) film na 5
strawberryblonde

Ja również wiedziałem z czym będę miał do czynienia, bo sam gatunek mówi za siebie, ale prawda jest taka ,że historie nie powalają na kolana. Niestety ... nie tym razem. Norah Jones również nie najlepiej.

ocenił(a) film na 4
djrav77

ja się nastawiłem na pięknego Juda Law, na coś bardziej wysublimowanego
a tu taki szorstki film wyszedł
i Jude jako chłopak z manchasteru bardzo mi nie smakował

ocenił(a) film na 9

Podchodziłam do tego filmu dwa razy. Pierwszy raz wyłączyłam po 20 minutach, bo wydał mi się własnie nudny i przegadany, ale wczoraj, kiedy zmobilizowałam się, żeby obejrzeć go w całości byłam oczarowana. Może po prostu dojrzałam do tego typu kina. Film na pierwszy rzut oka może wydawać się powolny, ale wydaje mi się, że każde słowo w nim jest istotne i wszystkie fragmenty tej historii składają się w efekt, którego nie można by osiągnąć, gdyby akcja została przyśpieszona.

silijon

Być może zrobię tak jak Ty. Bo na razie ten film jest dla mnie idealnym usypiaczem. ... A może mam już zupełnie inne podejście do tego typu historyjek.

użytkownik usunięty
aster290

no tak, historia mocno przesłodzona i przerysowana. Film przyciąga uwagę ze względu na dźwięk i obraz, ale sama fabuła jest raczej naiwna.

ocenił(a) film na 5

... i przynudnawa. Jakos nie wciagnal mnie klimat, choc muzyka i ujecia byly bardzo oryginalne.

ocenił(a) film na 3
tomie_2

strasznie nudny i zdecydowanie za mało w nim Juda

ocenił(a) film na 5
martik

wlasnie. Przyzwyczajony jestem do dluzszych jego rol.
A tak na marginesie, to... tez go lubie :)

ocenił(a) film na 2

To był jeden z najnudniejszych filmów jakie widziałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones