PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206047}

Jaja w tropikach

Tropic Thunder
5,8 105 696
ocen
5,8 10 1 105696
7,0 26
ocen krytyków
Jaja w tropikach
powrót do forum filmu Jaja w tropikach

Film beznadziejny i kompletnie nieśmieszny. Aż dziw bierze, że kilku dobrych aktorów zagrało w
takim badziewiu. Ale to tylko moje własne zdanie.

ocenił(a) film na 10
rahim_1987

dokładnie, i nie powinieneś go rozpowszechniac, bo zaszczytu ci nie przynosi...jestem zresztą pewien, że filmu nie widziałeś w ogóle...

ocenił(a) film na 5
jeansibelius

Film jest tak samo bezsensowny jak Twój bełkot powyżej. Po ocenie "10" jestem skłonny do stwierdzenia, że oglądałeś ten film przy wyłączonym monitorze. Ale Ty tak chyba ze wszystkimi filmami, bo same dychy widzę. Logout, pozdrawiam;-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
jeansibelius

Źródło moich "inspiracji"?:) rahim? Shareef Abdur-Rahim, świetny były zawodnik NBA? Noooo faktycznie, to żeś trafił, gratuluję serdecznie:)

ocenił(a) film na 5
jeansibelius

Można powiedzieć, że kolejny raz trafiłeś w swoją ulubioną, tak chętnie rozdawaną "10":) a tak w ogóle, to bawcie się tym tematem, ja wyraziłem tylko swoją opinię, a że się komuś nie podoba, to już nie moja bajka. Bawta się, pzdr:)

ocenił(a) film na 10
jeansibelius

trafiłem dokładnie w 10...ktoś tak głupi jak ty mógł wziąc nick tylko od nazwiska jakiegoś kozojebcy, którego tytułem do sławy jest ganianie po parkiecie za kawałkiem sztucznego tworzywa w kształcie kuli...może poprzestań na kibicowaniu, kino to jednak coś, co wymaga inteligencji...

ocenił(a) film na 2
rahim_1987

Obawiam się że tacy gówniarze za sam fakt że mają przed sobą monitor stawiają ocenę 10.

jeansibelius

oceniłeś kac wawa na 10 nie powinieneś mieć już prawa głosu. nigdzie w niczym

ocenił(a) film na 10
mazda8896

haha dobrze zes goscia zresearchowal, masz racje, skoro ma kac wawa na 10 to niech sie nie wypowiada, ogladal pewnie jak mial zly humor ;P

ocenił(a) film na 10
blueeyed

dałem filmowi "Kac Wawa" 10 z przekory, przeciw hejterom, którzy g... w życiu osiągnęli, a wydaje im się, że są panami świata, bo dają 1 bądź co bądź czemuś, nad czymś pracowali i w co włożyli kawał pracy i czasu aktorzy i wszyscy inni zaangażowani w powstanie danego filmu...ale to takie polskie...dlatego jestem dumny, że jestem Ślązakiem...

ocenił(a) film na 10
jeansibelius

hmm a to jest portal dobroczynno charytatywny? czy mi sie cos pomylilo, jeszcze nigdy nie dalem wyzszej oceny z tego powodu ze ktos w cos wlozyl duzo pracy i wysilku a z tego byl wielki ku***as

jeansibelius

Nap przekór hejterom można działaj, a i owszem. Ale nie zawyżając oceny takiemu chłamowi jak Kac Wawa, no błagam... .

ocenił(a) film na 7
jeansibelius

Bo Ślązak nie jest Polakiem...

ocenił(a) film na 2
jeansibelius

To zrób przyjemność ludzkości i na przekór weź rozpędz się i walnij pustym łbem w scianę.

mazda8896

Również prawa głosu za uniewinnieniem Ciebie od - chociażby - kary śmierci ;-)

ocenił(a) film na 7
rahim_1987

Film jest parodią świata Hollywood. Trzeba mieć trochę pojęcia o realiach branży filmowej żeby wyczuć zawarte w nim aluzje. Sama fabuła jest tylko tłem do zawartego w filmie sarkazmu. Niestety, humor Ben'a Stiller'a przerósł twoje możliwości intelektualne.

ocenił(a) film na 5
Zuschauer

Ty chyba w tej znakomitej komisji oscarowej jesteś. Tak sobie tłumacz:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
wojcieszekkk

Oczywiście, masz całkowita rację, jak mógłbym w ogóle z Tobą polemizować na jakikolwiek temat, to mnie przerasta:)

ocenił(a) film na 5
rahim_1987

Swoja drogą, jeśli sam porównujesz ten film do jakiejś taniej bajki/filmu animowanego, to faktycznie musi on być bardzo słaby... przykre, ale nie przejmuj się.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Zuschauer

rahim naprawde masz ten sam rocznik co ja? :P

ocenił(a) film na 10
Zuschauer

dokładnie tak !

ocenił(a) film na 2
rahim_1987

Popieram

ocenił(a) film na 4
rahim_1987

Film był naprawdę słaby. Bardzo się zawiodłem. A nominacjami do Oscarów nie ma się co przejmować, bo są to nagrody tak komercyjne, jak Eurowizja :)

użytkownik usunięty
rahim_1987

A co ty wiesz .. film zarabiscie śmieszny ... jedynie śmieszniejsza komedia to płytki facet .

ocenił(a) film na 5
rahim_1987

Wypowiedz swoje zdanie i zostań za nie skrytykowany... witamy na filmwebie! ;) Ludzie, niech to do was dotrze w końcu, że są gusta i guściki. To, że wy się spuszczacie nad tym filmem nie oznacza, że kto inny może przy tym "dziele" nie dostać nawet wzwodu. Jak dla mnie ten film jest słaby, nie śmieszny. Nazwijcie mnie idiotą ale na prawdę nie znalazłem tutaj nic zabawnego...

ocenił(a) film na 6
zielony234

Rzeczywiście, film średnio śmieszny :(
Ale w parodiach to rzecz gustu, wyjątkowo albo podejdą albo nie. Ta mi nie podeszła.
Dałem jednak 6 pkt. za role Roberta Downey Jr. i Toma Cruise, warto ten film zobaczyć dla tych ról i co tu dużo kryć dla autoironicznego obrazu aktorów i producentów w USA. To było nawet śmieszne, niestety to za mało na dobrą komedię.
Powyżej można poczytać opinie różniaste, ale fakt jest taki, że ktoś kto oczernia ten film nie zastanawiał się nawet o czym on jest, a szkoda.
Popieram zielonego, gusta Panowie są różne!!!!

ocenił(a) film na 2
tompab

Film w ogóle nie jest śmieszny, niektóre sceny tak żenujące, że szkoda komentować...

ocenił(a) film na 2
rahim_1987

Pełna zgoda. Film jest słaby, ale dałem 3 gwiazdki za obecność Stillera, Blacka, Nolte i Cruisa. Dziwi mnie, że tacy dobrzy aktorzy zagrali w takim gniocie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones