PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6529}
6,6 1 225
ocen
6,6 10 1 1225
Jak narkotyk
powrót do forum filmu Jak narkotyk

4/10

ocenił(a) film na 10

myslalam że bedzie lepszy...jest oczywiście jest wzruszający ale liczyłam na coś innego..nie wiem może to godzinao ktrej oglądalam <2:00 rano> obejrze jeszcze raz i mam nadzeje że zmienie zdanie.ale Magda jak zwykle super zagrala.:)

ocenił(a) film na 3
Sophi_2

Mnie nie wzruszył. Gorzej, bo to kolejny, obejrzany przeze mnie, słaby film Barbary Sass. Myślę tu o filmie ,,Pokuszenie" będącym nieco sensowniejszym przedsięwzięciem od tu omawianego. Moim zdaniem reżyserka źle czuje się w aurze kina poetyckiego i chyba zapatrzonej nieco w twórczość, po co?, p. Żuławskiego. Pewnie dla własnego poczucia panowania nad materiałem dolepia wstawki ze stanu wojennego ale to burzy zupełnie konwencję zamierzenia. Sceny zrealizowane z histerycznym zakalcem irytują widza, użyte kiczowate stereotypy wywołują zażenowanie tegoż. Zamiast tego lepiej byłoby dopracować charakteryzację by p. Cielecka różniła się jakoś fizycznie pomiędzy czasem maturalnym a byciem wykładowcą wyższej uczelni.Postać odgrywana przez p.Pieczyńskiego wywiedziona z Dostojewskiego nie wiedzieć czemu? Jak narkotyk: pisanie, zadurzanie się, ranienie bliskich,szybki sex ... A winna temu choroba psychiczna i okropna presja społeczna w co widzowi trudno jednak uwierzyć. Ale w tajemniczy, dla mnie, sposób p. Cieleckiej chwilami,podkreślam to ,,chwilami", ten chaotyczny ciąg konkurujących stanów umysłowych udaje się intrygująco pokazać . Za to gwiazdka ,,3".
Jeszcze jedno, autor muzyki p.Lorenc mógłby się oderwać wreszcie od konstrukcji muzycznej po raz pierwszy, bodaj, wykorzystanej w filmie ,,Psy II". Good night, and good luck,esforty.
3/10

esforty

Malo, ze mnie film nie wzruszyl ,to czekalam na jak najszybszy jego koniec . Zasluguje na "1" gwiazdke, ale za to ,ze zdjecia byly krecone w Klodzku ,czego nie ma wzmianki nigdzie dalam "2" . Cielecka okropna ,ale dlatego ,ze jej nie lubie tez bardzo .Nie przekonalo mnie nic w tym filmie . I tworcy mieli jakies problem na tle seksualnym wydaje mi sie :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones