PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650845}
4,9 1 505
ocen
4,9 10 1 1505
Jak pokonać kaca
powrót do forum filmu Jak pokonać kaca

"Premiera"

ocenił(a) film na 7

Trochę dziwne, bo widziałem już w połowie sierpnia w Ińsku ten film i chciałem wystawić ocenę, a
opcja jest wciąż zablokowana. Osobiście śledziłem dyskusję widzów po projekcji - była
spolaryzowana jak mało co: część uznała to za nieśmieszny kicz, części się b. podobało. Sam
reżyser stwierdził, że nie miał ambicji artystycznych i górnolotnego misjonarstwa. Chciał podejść do
problemu alkoholizmu w sposób nieco alternatywny. Czy eksperyment się udał? Komediowo na
pewno, w warstwie przekazu mniej. Film może zyskać sporo jedynek i dwójek (częstokroć
złośliwych). Podejrzewam, że realna ocena filmu to 5, max 6, ja zostawiam 7 za specyficzny typ
humoru. Wybredny nie jestem. Pozdrawiam.

Astrolog_140279

Ja widziałam nie dawno na festiwalu kina optymistycznego happy and w Rzeszowie, i też właśnie się zdziwiłam ze nie mogę go ocenić, pozostaje mi czekać do oficjalnej premiery.
Mi film się podobał, widać ten dosyć specyficzny humor trafił wprost w mój gust :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones