PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38301}

Jak stracić chłopaka w 10 dni

How to Lose a Guy in 10 Days
6,8 139 553
oceny
6,8 10 1 139553
5,8 12
ocen krytyków
Jak stracić chłopaka w 10 dni
powrót do forum filmu Jak stracić chłopaka w 10 dni

Ostatnio wziąłem się za oglądanie tego typu filmów i stwierdzam, że ten jest najgorszy z tych, które ostatnio widziałem.
Po takiej obsadzie spodziewałem się czegoś lepszego, a tymczasem straciłem 1,5h oglądając słaby film przy którym zaśmiałem się może raz i tylko częściowo był to śmiech niewymuszony.
Do gry aktorskiej przyczepić się nie mogę, ale cała ta fabuła strasznie mdła, miałem wyłączyć film po jakiś 30 min, ale mówię a co m i tam... może się rozkręci, ale nic z tego.

W porównaniu do "50 pierwszych randek", które oglądałem dzień wcześniej ten film wypada przy tym bardzo słabo.

Jinx599

myślę, że każdy kto był chociaż raz w związku znajdzie w tym filmie nutke prawdy i pokiwa głową ze zrozumieniem

Jinx599

nie moge uwierzyc w to co czytam! przeciez to jest najlepsza komedia romantyczna jaka widzialam!
jezeli Ci sie nie podoba, to chyba tylko dlatego, ze w ogole nie lubisz tego typu filmow.. ; -)

grubakotka

Mylisz się... Właśnie lubię i ostatnio robię sobie maratony komedii i komedii romantycznych.
W ciągu ostatnich 2 miesięcy obejrzałem jakieś 12-13 filmów z tych gatunków i ten jest cienki.
Od siebie mogę polecić:
50 pierwszych randek, Jak w niebie, Facet pełen uroku, Prosto w serce, Sztuka zrywania.
Zobaczycie te filmy to od razu poczujecie różnice.

Jinx599

wg mnie jedyna komedia romantyczna ktora dorownuje tej to narzeczony mimo woli ; -)

Jinx599

Świetny film, może nie na 10, ale na 7 czy 8 już tak. :) Nie możemy zapominać, że jest to komedia romantyczna! ;)

ocenił(a) film na 3
Jinx599

Są dwa rodzaje komedii romantycznych. Pierwszy to te świetne filmy, z ciekawą historią, dobrą gra aktorską i udaną reżyserią. To filmy, które pozostają na długo w pamięci. jak na przykład "50 pierwszych randek".

Drugi typ, to ckliwe, różowe komedyjki z absurdalnymi gagami, w których głównym tematem są zaręczyny i "najważniejszy dzień w życiu kobiety" czyli ślub, albo zakochanie wbrew woli głównych bohaterów. Takie filmy spuszczam w kiblu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones