PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6534}
6,2 5 786
ocen
6,2 10 1 5786
5,7 3
oceny krytyków
Jak to się robi w Chicago
powrót do forum filmu Jak to się robi w Chicago

Rewela

ocenił(a) film na 8

Przede wszystkim ten film warto zobaczyć dla jednej jedynej sceny - przygotowań Ahnulda Czarnoczarnego do finałowej rozróby. Taka epa wtedy odchodzi, że kosmos imloduje! Ta ultraczadowa muza, ta pieczołowitość przy odpinaniu, ładowaniu i odkładaniu broni maści wszelakiej, do tego Arnold w najbardziej kultowym wdzianku made from '80s jakie wymyśliło kino - w białym podkoszulku, jeszcze raz ta MUZA i na końcu Arnie patrzący się w lustro z miną: Who's the ultimate badass now? No kuwa, esencja i kult 80s wydziera się z każdej nanosekundy tej sekwencji :D A sam film? Mega zwałowy, austryjacki bicek infiltruje mafię, gada tylko one-linerami, by na końcu rzucić to wszystko w piździet i rozpiździć wszystkich złych ludzi w drzazgi ;) Jeden z jego bardziej zapomnianych filmów, poznałem go dopiero niedawno i dla mnie to już jest kolejny klasyk z Arnoldem. 8/10

ocenił(a) film na 10
PacMan

Ta scena o której piszesz to jest moja niezapomniana scena z dzieciństwa jak oglądałem ją jako dzieciak na kasecie tysiące razy.
No mistrzostwo świata scena masz rację!

PacMan

Mnie bardziej w pamiec zapadla scena z kulkami w szulerni... Ta subtelnosc, z jaka poprosil przechodniow, by sie odsuneli, bo nie moze wjechac do klubu ciezarowka...

PacMan

Hahahahaha.
DOKŁADNIE TO SAMO POMYŚLAŁEM KIEDY TO OGLĄDAŁEM PO RAZ KTÓRYŚ Z KOLEI!
GENIUSZ! :D

Hit z dzieciństwa i prawda że jest bardzo niedoceniany, bo to iście kwintesencja całego Arnolda.
Warto zobaczyć! :D

ocenił(a) film na 8
PacMan

a jak! Arnie wymiata i nic dodac nic ujac!
http://www.youtube.com/watch?v=RqmeagdPkvY

ocenił(a) film na 7
PacMan

I tak wolę scenę przygotować z "Commando".
http://www.youtube.com/watch?v=DZJV37oibhc

PacMan

Bardzo dobra strzelanka. Nie rozumiem, czemu ten film ma tak niską ocenę. Scena ładowania broni klasyka :D

Scena na lotnisku bardzo ładnie nawiązuje do "Casablanki" :)

PacMan

Ha ta koszulka żonobijka to w 80 latach był nieodzowny atrybut badassów John McClane też w takiej pomykał

PacMan

Rewelacyjny akcyjnik lat 80.

ocenił(a) film na 7
PacMan

Ta scena jest niezapomniana. Badass!!! :) I ta gitara w tle... miodzio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones