PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=351062}
6,5 1 866
ocen
6,5 10 1 1866
6,9 8
ocen krytyków
Jak to się robi
powrót do forum filmu Jak to się robi

Skoro według Tymochowicza z każdego da się zrobić polityka, to po co robił ten casting ? Sparawa jest prosta wybrał osoby które mają gadane itp. i tam na filmie to pokazał im tylko jak rękami machać ale i tak nic nie wyszło, jakby nie to że Tymochowiz ma znajoości z Lepperem to typka nikt by nie przyjął do partii.

soldier175

co z tego, że gość ma znajomości? dobrze, bo jak wiadomo, kto ma znajomości ten może zajść wysoko nie będąc wybitną jednostką, przykładem może być chociażby ostatnia głośna dyskusja na temat studentów prawa, pretendujących do roli prawdziwego prawnika i ich problemy ze znalezieniem miejsca gdzie mogliby zrobić aplikację - nie jest to powiedzine wprost, ale nie trzeba być wyjątkowo spostrzegawczym aby zauważyć, iż kto w szeroko pojętym prawniczym środowisku nie ma, tu pozwolę sobie na kolokwializm, pleców, ten może.. właśnie, co może? bardzo obrazowo przedstawiona, obrazy najbardziej przemawiają - wiadomo, nasza polska rzeczywistość.
co z tego, że zrobil casting? teraz nawet jak chcesz zmywać w barze znajdzie się piętnastu innych zmywaczy. dobrze, ludziem mieli gadane. wystarczy książki poczytać i pogadać do chomika w domu, żeby się tego nauczyć. nauczył ich jak mahać rękami, gdybyś spojrzał na to, na co ludzie zwracają uwagę słuchając, zauważyłbyś, że im więcej i lepiej się macha, im bardziej dopasowany ton głosu, tym mniej ważne staje się to o czym mówisz:)

bardzo obrazowo przedstawiona, obrazy najbardziej przemawiają - wiadomo, nasza polska rzeczywistość. na początku myślałem, że ten film za bardzo oscyluje na granicy absurdu aby być godnym obejrzenia ale się pomyliłem. jak dla mnie 8/10

pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones