PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=574322}

Jak wytresować smoka 2

How to Train Your Dragon 2
7,7 173 053
oceny
7,7 10 1 173053
7,4 23
oceny krytyków
Jak wytresować smoka 2
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 2

Jak myślicie co będzie w 4 sezonie(jeżeli powstanie) jeźdźców smoków?Czy to będzie kontynuacja JWS2 czy JSOB?

ocenił(a) film na 10
simsiara1234

Trzeci i czwarty sezon będzie rozgrywał się przed wydarzeniami w JWS2 . Ma być między innymi: jak powstał strój do latania i miecz Czkawki.

http: // www. berksgrapevine. com/2014/05/dreamworks-dragons-seasons-3-4-and.html

użytkownik usunięty
simsiara1234

Mi się wydaje że raczej sezon trzeci i czwarty będzie po fabule JWS2 .

Jak chcesz wiedzieć więcej napisz w google "jeźdźcy smoków sezon 3 i 4" i powinno ci coś takiego wyskoczyć "Jeźdźcy Smoków – Jak Wytresować Smoka Wiki" na tej stronie jest wszystko napisane o serialu,filmach,książkach,grach itd .

ocenił(a) film na 10

Based on DreamWorks Animation’s hit How to Train Your Dragon films, the new episodes bridge the gap between the first feature film and the much-anticipated sequel How to Train Your Dragon 2, hitting theaters this summer. Weaving a continuous storyline, the television series works in tandem with the feature films and DVD specials, allowing fans to delve deeper into dragon lore. From the origin of Hiccup’s new flight suit and the secrets of his dragon blade to the young Viking’s budding romance with Astrid, DreamWorks Dragons on Netflix gives viewers rich details of the larger narrative with the introduction of new dragons, exotic places and worlds unknown.

Serial będzie przed wydarzeniami w JWS2

ocenił(a) film na 10
Lila_Olo

Mnie z kolei interesuje co zrobił sączysmark że go szpadka żywcem pogrzebała ;)

ocenił(a) film na 10
chili14

Dobre pytanie. Mam nadzieje, że tez to będzie opowiedziane :)

simsiara1234

W 3 i 4 sezonie jeźdźcy smoków myślę że bedzie jak powstał miecz, jego strój, mapa bo w jak wytresować smoka 2 jest wiele odkrytych miejsc i pewnie będzie je odkrywal w dalszysz sezonach i wydaje mi sie ze Czkawka i Astrid bardziej się do siebie zblizą jak i ich smoki. Stoik i Pyskacz maja swoje smoki i pewnie to tez bedzie w jedzzcach i inny gatunki się pojawią i jak Czkawka i jego przyjaciele jak i smoki dorastają i zdobywają nowe doświadczenia. Z góry przepraszam za błędy i powtórzenia :)

simsiara1234

na jakiejs stronce widzialem tytuly po angielsku np ,,Night fury island"

MajesXD

tak ,ale to okazało się być tylko oszustwem Dagura i jednocześnie pułapką na Czkawkę i Nocną Furię...

simsiara1234

A ja bym chciała by sezony działy się po jws2 :) Czkawka byłby już wodzem i więcej by się działo . Byłaby Valka a Stoicka by nie było . I możliwe . XD Chciałabym wiedzieć jak powstał strój do latania i miecz . Oraz no .. Tak jak myślę wszyscy by chcieli się dowiedzieć jak powstał związek Czkawki i Astrid :)

ocenił(a) film na 10
SnieznaFuria112

SnieznaFuria112
Piszesz, że chciałbyś aby 4ty sezon był po drugiej części filmu, a w kolejnym zdaniu piszesz, że "Chciałabym wiedzieć jak powstał strój do latania i miecz".
Więc to sprzeczność. wiadomo, że 4ty sezon nie będzie ostatnim i w 3cim sezonie zobaczymy te rzeczy, czyli jak powstaje miecz i strój, oraz poprawa relacji między Astrid, a Czkawką bo w 2ce JWS są parą.
Może w piątym sezonie jeźdźców akcja będzie się toczyć po wydarzeniach z drugiej części filmu.

diablos20

Wiem . Rozumiem twoją wypowiedź , zgadzam się z tobą :)

SnieznaFuria112

w 3 sezonie jest o stroju tylko

simsiara1234

widziałam na jak wytresować smoka wiki że ma być odcinek w 3 sezonie Pierwsza miłość Czkawki i najbardziej ciekawy tytuł odcinka to Wyspa Nocnych furii i to dalszy ciąg JWS2

szczerbatekfuria

Dla ciekawych to już jest w internecie 3 sezon na cda tylko napisy polskie. Wpiszcie sobie w wyszukiwarce 3 sezon jeźdźców smoków cda napisy pl i tam są zebrane wszystkie odcinkiz 3 sezonu po kolei. Ja już obejrzałem wszystkie

szczerbatekfuria

Night fury to oszustwo.

simsiara1234

A ma ktoś z was może pojęcie kiedy wyjdzie sezon 4, chodzi mi o datę premiery kolejnych odcinków po Mace and Talons.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones