PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252023}

Jan Paweł II

Pope John Paul II
6,2 17 325
ocen
6,2 10 1 17325
4,3 3
oceny krytyków
Jan Paweł II
powrót do forum filmu Jan Paweł II

Dla mnie bez porównania Adamczyk bardziej sprawdził się w roli naszego Papieża.
Voight nie miał tego ciepła w oczach, jakie miał Jan Paweł II i nie okazał według mnie wystarczająco radości z niesienia pomocy innym i z faktu bycia Papieżem .

Cytryna1910

Naszego, czyli czyjego? Z łaski swojej wypowiadaj się za siebie nie za wszystkich; a jak potrafisz z oczu odczytać czyjejś intencje to gratuluje zdolności paranormalnych...

ocenił(a) film na 5
Debesciak

"Naszego" - tu miałam na myśli Papieża POLAKA.

"Z łaski swojej wypowiadaj się za siebie nie za wszystkich" ... tu widzę, że coś ewidentnie zakłóciło Twój ogląd sytuacji w tym komentarzu, bo użyłam w swojej wypowiedzi wyrażeń "dla mnie" i "według mnie".
Ponadto chyba nie bardzo wiesz, co oznaczają zdolności paranormalne...
Pozdrawiam

Cytryna1910

Ja zgadzam się w Tobą całkowicie. Odniosłam wrażenie, że Voight był za bardzo "amerykański" w tej roli. Z tych dwóch filmów o Janie Pawle II zdecydowanie wybieram ten z Adamczykiem.

Cytryna1910

Nie żartuj sobie

ocenił(a) film na 7
DSLMarvel_Behnke

Adamczyk!

patryk_B

Voight! :) Adamczyk podobał mi się w pierwszej częśći "Karola", w drugiej nieco mniej. Film z Voightem uważam za bardzo dobrze zrealizowany, ale szanuje zdanie przedmówców:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones