PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118656}
4,6 16 498
ocen
4,6 10 1 16498
3,2 4
oceny krytyków
Janosik. Prawdziwa historia
powrót do forum filmu Janosik. Prawdziwa historia

W tym filmiku mówi o tym, że grał w tym filmie http://www.youtube.com/watch?v=WZcnMAx5VAA
Ale nie ma go w obsadzie. Czy to jakaś rola epizodyczna?

lays19_91

???????????????

ocenił(a) film na 7
lays19_91

zdaje się że Janosik ma wizję (diabła czy coś?)i on się tam pojawia, czytałam gdzieś chyba na wirtualnej polsce nie pamiętam

janka09

A mi się wydaje, ze Woronowicz dubbinguje Janosika. Jakby ktos niezauważył film do polskich kin trafi z zdubbingowany a aktor grający Janosika cienko mowi po polsku wiec Woronowicz go dubbinguje

Black_Smog

Moim zdaniem zagra popiełuszke

ocenił(a) film na 10
Black_Smog

może być. w końcu słowak nie gadałby czystą polszczyzną. tak samo żebrowski będzie dubbingowany w drugą stronę na węgrzech i słowacji

lays19_91

taaa?

lays19_91

Janosika podkłada Wojtek Malajkat ludzie;/

ocenił(a) film na 3
lays19_91

ja bym powiedział że Żurek Lesław, ale głowy nie dam

lays19_91

a ja wam mówię że to Marcin Bosak.

Malajkat ma za niski głos żeby dubbingować młodego chłopaka

lays19_91

Woronowicz, aka ksiądz Popiełuszko, zagrał Szatana podszywającego się pod Jezusa:)

Muszynski

Proponuję zaprzestania pisania recenzji na jakikolwiek temat. Wszystkie filmy, któe pan zrecenzował jako słabe, dla wielu ludzi są bardzo dobre. A jeżeli już pan pisze te recenzje to niech pan wyraża tylko i wyłącznie swoje zdanie. A pan w każdej recenzji pisze nie subiektywne opinie i według pana jeżeli panu film się nie spodobał, to nie ma prawa spodobać się nikomu. Przykładem chociażby KAc Wawa, Weekend czy chociażby ostatnio Diabelska plansza Ouija, gdzie uznał pan ten horror za słaby a mnie on bardzo mocno straszył pomimo ukończonych 32 lat. Nie pozdrawiam.

lays19_91

oooo mocne xD
jaki kontrast pomiędzy filmem Popiełuszko ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones