PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98163}
7,3 83 266
ocen
7,3 10 1 83266
7,2 17
ocen krytyków
Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej
powrót do forum filmu Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej

Ehh.. 6/10

ocenił(a) film na 6

Nastawiałem się na więcej, zdecydowanie więcej i czuję spore rozczarowanie.
Zabrakło mi czegoś w tym filmie, żebym z czystym sumieniem polecał go wszystkim. 6/10

ocenił(a) film na 5
rednalas

zastanawiałem się miedzy 5 a 6. Dałem 5 bo tak na prawdę za co niby miałbym dać cokolwiek więcej ? Za płonące szyby ? Za strzały w niebo przez minutę ? Za pukanie żony przez sąsiada ?

ocenił(a) film na 10
jan111to

Nie znasz się na kinie to nie oceniaj Roger Deakins zrobił kawał dobrej roboty, nie będę dawał się w dyskusje tylko przytoczę fakt, gdzie tu widzisz film akcji bo chyba taki szukałeś? To nie był film o wojnie tylko o żołnierzach przede wszystkim.

ocenił(a) film na 5
piotrek2009r

to nie był film o żołnierzach. żołnierzem filmwebu to ty jesteś.

ocenił(a) film na 7
jan111to

To nie był film o żołnierzach? Przecież to film na podstawie książki Anthony'ego Swofforda który jest byłym żołnierzem amerykańskiej piechoty morskiej. Opisał on w niej swoje przeżycia podczas wojny. Więc nie wiem do kogo masz pretensje. Do faktów?

ocenił(a) film na 5
piotrek2009r

Zna się bardzo dobrze na kinie film faktycznie nie jest wybitny jest średni a dialogi na początku filmu są naprawdę na bardzo niskim poziomie aż chce się zaraz film wyłączyć to nie jest film pokroju takich tytułów jak "Łowca jeleni", "Czas apokalipsy" "Pluton" czy choćby "Full Metal Jacket" Stanley Kubrick. Pozdrawiam

piotrek2009r

Przecież każdy może dany film odebrać inaczej i to o niczym nie świadczy... Sama się teraz zastanawiam, czy oglądać go, czy nie, choć właśnie ze względu na skrajne opinie chyba się skuszę. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones