PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98163}
7,3 83 362
oceny
7,3 10 1 83362
7,2 18
ocen krytyków
Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej
powrót do forum filmu Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej

Rewelacyjne rozczarowanie

użytkownik usunięty

Rewelacyjne rozczarowanie. To właśnie sprawiło że ten film tak bardzo mnie zachwycił. Przez cały film siedziałem i czekałem na ogromna rozwałkę. Na wielkie bitwy, albo mniejszą wymianę ognia. Film cały czas trzymał w napięciu. W każdej chwili coś miało się wydarzyć, coś wisiało w powietrzu. To samo czuli żołnierze. Dlatego gdy było po wszystkim, zarówno żołnierze jak i ja czuliśmy się rozczarowani, zawiedzeni i to było genialne! Wciągnęło mnie to. Do tego kilka przezabawnych scen z koszarowym humorem.

ocenił(a) film na 8

hmm...podobnie tak było w moim odczuciu, choć ocena nieco niższa.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
LoKoMoTiV

też czekałem na wielkie halo .. a tu lipa.. dlatego 9/10... nie no, mam inne powody... ale kazdy kto obejrzy ten film będzie zachwycony , nie nawidze filmów wojennych, a ten niedość, że obejrzałem to jeszcze sie zachwyciwszy wysoką notę wystawiwszy.

ocenił(a) film na 9

Film rewelka, jak nie lubie Jake'a Dylencośtam to pasowal do tej roli jak mało kto. Klimat niesamowity, ciagle czekanie na "coś", czekanie i jescze raz czekanie i ..... NIC. Jedyne co mi nie pasowało to Jamie Foxx w roli ich dowódcy. Ale i tak jeden z ulubionych.

ocenił(a) film na 8

Właśnie to wyróżnia ten film spośród filmów wojennych i właśnie to jest w nim najlepsze.

ocenił(a) film na 9

To chyba najbardziej trafna recenzja tego filmu jaką do tej pory czytałem.

ocenił(a) film na 3

nudny brudny :)

ocenił(a) film na 4
plantum

wynudziłem się na tym filmie , biorąc pod uwagę to jak bardzo reklamowany i wychwalany był ten film zasiadłem przed telewizor już z pewnym przeświadczeniem iż zapewne film okaże się jedną wielką kupą no i niestety przeczucie mnie nie myliło film moim zdaniem jest więcej niż kiepski jest po prostu tragiczny same otrzaskane motywy , kompletnie nic mnie w tym filmie nie zaskoczyło po prostu sztampowa nuda

ja454

A co takiego było oklepanego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones