PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715142}

Jarhead 2: W polu ognia

Jarhead 2: Field of Fire
5,7 5 935
ocen
5,7 10 1 5935
Jarhead 2: W polu ognia
powrót do forum filmu Jarhead 2: W polu ognia

amerykańskiej interwencji w Afganistanie i czytam tu recenzje wysłużonych weteranów i specjalistów od walk z talibami, specjalistów od polityki i kinematografii, uzbrojenia i zachowania na polu walki to mi się jednak ten film podobał. Nie ma w tym filmie tradycyjnego amerykańskiego patosu, patriotycznej pompy - jest epizod ze złej wojny. A są dobre?

ocenił(a) film na 1
kkutz

Jeśli interesuję cię dobry film o walkach w Afganistanie obejrzyj 9 Kompanię,patriotyczna pompa jest,tylko subtelniej zaserwowana,w mojej ocenie gniot,żołnierz lecący z rpg w brzuchu przez pomieszczenie...true story,wiele tam absurdów absurdalnie absurdalnych,no ale co kto lubi.polecam kino innego typu jednak,skoro interesuje cię tematyka Afganistanu.

ocenił(a) film na 7
kkutz

Ponieważ mogłem zostać źle zrozumiany, jeszcze raz wpisuję ten sam tekst z dodatkowymi słowami i interpunkcją:
"Niezły film o wojnie z talibami w Afganistanie, chociaż jest modne krytykowanie amerykańskiej interwencji w Afganistanie i czytam tu recenzje "wysłużonych weteranów" i "specjalistów od walk z talibami", "specjalistów od polityki i kinematografii, uzbrojenia i zachowania na polu walki" to mi się jednak ten film podobał. Nie ma w tym filmie tradycyjnego amerykańskiego patosu, patriotycznej pompy - jest epizod ze złej wojny. A CZY W OGÓLE są "DOBRE WOJNY"?

ocenił(a) film na 2
kkutz

Nie trzeba być specjalistą by stwierdzić że jest to gniot. Czy widziałeś choć jeden dokument ze współczesnych konfliktów choćby na Discovery. Widziałeś gdzieś tak wyglądający konwój? Od czasów 2 wojny w zatoce wiadomo, że zwykłe H1 nie dają rady w walce z partyzantami. Rozumiem że dla zwykłego widzą dla którego różnice w uzbrojeniu mogą być niezauważalne, ale ustawienie pojazdów konwoju i choćby ich odrużnienie w wyglądzie od tego co możba zobaczyć w programach TV to czyste lekceważeni, głupota scenografa, scebażystów, reżysera. Prawdopodobniej zabrakło na planie specjalisty z Marins, który by zadbał o choćby z grupsza o porządek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones