PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273393}
6,3 730
ocen
6,3 10 1 730
Jay and Silent Bob Do Degrassi
powrót do forum filmu Jay and Silent Bob Do Degrassi

To jest dopiero porazka konkretna nic smiesznego, caly film jest żenujący...... daje mu -1/10.

raper7

Nie oglądałem i raczej nie obejrzę tego filmu :D

ocenił(a) film na 1
raper7

spróbowałam przetrwać chociaż 30min tego filmu...nie ma słów, aby opisać to coś, takiego g.... to ja dawno nie widziałam i mam nadzieję, że już nigdy nie zobaczę podobnego cudu...
szkoda, że nie ma tu oceny zero, bo ode mnie na pewno by taką otrzymał.
1!/10

ocenił(a) film na 2
raper7

Dałem mu 2/10 (ale tylko i wyłącznie za obecność Kevina, Jasona i Alanis Morissette).

ocenił(a) film na 5
Litohoro_2

Dokładne z tego samego powodu dałem mu 5 zamiast 3. Poza scenami gdzie się pojawia ta trójka, mamy beznadziejny film dla amerykańskiej młodzieży. Totalna porażka. Aż dziw mnie bierze, że taki serial mógł być popularny w Polsce.

Adder

Gdybyście tylko mieli taki zmysł spostrzegawczy jak się mądrujecie. :) To jest film dotyczący serialu degrassi. Jeżeli go nie oglądaliście, nie będziecie mieli pojęcia o co chodzi. To chyba normalne, nie? Jest tam pełno bohaterów z serialu :) nie wiem po co to oglądaliście. I jeszcze jedno. Amerykańskiej młodzieży? To dość ciekawe, bo serial i film jest dla kanadyjskiej młodzieży. To też ciężko było zauważyć? Nie wiem jak można krytykować coś czego się nie zna. Rownie dobrze możecie włączyć 2 randomowe odcinki i narzekać, że nie wiecie o czym to jest. :) pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones