PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33298}

Jazda

Jízda
7,1 3 606
ocen
7,1 10 1 3606
Jazda
powrót do forum filmu Jazda

jizda

użytkownik usunięty

Właśnie obejrzałem ten film....po raz 8....i coś takiego ma w sobie że na pewno będę do niego wracał jeszcze wiele razy...Świetny film i świetna muza...Jeżeli tylko będziesz miał okazję zobaczyć, rzuć wszystko inne w kąt.....Już nie bedziesz taki sam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Madzir

Podpisuję się pod pierwszą wypowiedzią, film na pierwszy rzut oka przeciętny, ale daje do myślenia i ma coś takiego w sobie, że chce się oglądać. Jeśli chodzi o muzykę, to nigdzie nie można tego wyrwać, żadne emule itd. Natomiast jeśli chodzi o wypowiedź drugą, to dziewczyno zastanów się zanim napiszesz, bo nasze wypowiedzi są m.in. po to żeby ułatwić wybór innym, a pisanie brak happy endu, uśmiercenie Ani... to chyba nie w porządku i niestety jest więcej takich osób, ale nie sposób przy każdym filmie się rozwodzić na ten temat. No chyba, że Ty na przykład lubisz znać końcówkę zanim obejrzysz film...

ocenił(a) film na 8

8 razy? Moze powinienes sie leczyc? Film jest dobry ale nie zasluguje na pewno na ogladanie go az tyle razy! Chyba ze kreci cie ta nedzna czeska muzyka (lol2)

ocenił(a) film na 8
Krychan22

Krychan, a może poszanowałbyś czyjeś zdanie? Mnie też się film bardzo podobał i chętnie obejrzałbym go jeszcze raz, mimo że po raz pierwszy i ostatni raz widziałem go cztery godziny temu (Kino Andromeda, Tychy).

użytkownik usunięty

Ja mam na liczniku 7. 2x w TVP2, 2xVideo, 2xTV NOVA (czyli w oryginale). Ostanio w Kinie. I powiem jedno... znam go na pamięc, ale zawsze, zawsze bawi, i zawsze, zawsze mnie zakończenie rozwala. Siła jest w tym filmie ogromna.

Witam wszystkich, fajnie jak przeczytają to osoby ktore juz film widzialy ! Mianowicie (nie chcę od razu pisać że żnalazłem rozwiązanie intrygi wplecionej w film...) pojdzmy dalej... uważam że momentem przelomowym w filmie jest moment w którym bohaterowie podwożą staruszke z grabiami...[okolo 12 minuty] jeden z bohateró mowi : "podwiezlismy te babcie tylko kawalek a jednak zrobilismy dobry uczynek,gdybysmy jej nie zabrali bylibysmy 3 mile dalej (...) wiec teraz jestesmy 3 mile wstecz, widzisz...a wiec wszystko co sie od teraz zdarzy nie ma znaczenia (...) Magiczna chwila..." i w tym momencie spotykają kucającą na drodzę Anie. to opowiesc wpleciona...tak naprawde film nie jest smutny, chlopaki wspomagani ziołem wpletli sie w taką historyjkę...ktora konczy sie w wiadomym miejscu. A oni jadą dalej "Znajdziemy takie miejsce gdzie dobrze jest sobie zapalić, gdzie słońce przypieka ale nie grzeje drinków,gdzie powiew wiatry rozwiew ptasie gówno wokol nas i mówi nam że mamy spróbować wszystkiego, co smakuje najlepiej i spokojnie czekać aż ktoś przyjdzie.Ktoś, kto wie ze my tu siedzimy,powie "cześć Chłopaki......" Nie mówie że to od teraz obowiązująca teoria..nie mniej jednajk chciałby poznać wasze opinie. Pozdrawiam kafebiba@wp.pl

kafebiba

Bardzo milo podzialala na mnie symbolika uzyta w tym filmie - ktos uzna, ze to prostackie, coz.. lubie to. Przyklad: Ostatnia scena - pudelko zapalek na drodze.. ich srodek porownawczy, jak dluga jest droga w porownaniu do tego krotkiego kawalka - tego wesolego i tego smutnego.
Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones