PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844}

Jeździec bez głowy

Sleepy Hollow
7,4 235 721
ocen
7,4 10 1 235721
7,2 32
oceny krytyków
Jeździec bez głowy
powrót do forum filmu Jeździec bez głowy

Jak to się stało, że pan Christopher Walken został nie wymieniony w czołówce?

mekare111

Pewnie dlatego że w filmie zagrał raptem 2 minuty.

ocenił(a) film na 8
ElTabasco

Jak by nie było, to tytułowy bohater...

ocenił(a) film na 7
bratfranciszek

Tytułowy bohater, ale tylko w polskiej wersji tytułu.

Faktycznie facet się nie nagrał - skoro korpus nie był jego :). Rola życia to to nie była ;]. A o dziwo nawet jakieś nominacje za 'to' dostał, heh.

Po ten film sięgnęłam głównie ze względu na Walkena (sic!), przy okazji dla Burtona i wbrew Depp-owi, którego nie lubię, ale tu zagrał bardzo fajnie. Także refleksje ex post mam dość przewrotne wobec założonych / spodziewanych ;]

ocenił(a) film na 7
creep_

No i jeszcze Ricci jako blondynka? Jestem na nie.

ElTabasco

Bez przesady 2 minuty, w filmie było dużo jego scen, tyle, że na większości był bez głowy. :p

cupofcoffie

Tylko że to już nie był on :)

ElTabasco

Dlaczego?! :((((

cupofcoffie

Po co płacić grubą kasę gwiazdorowi skoro można dublera podstawić :] Przynajmniej mi się tak wydaje.

ElTabasco

ElTabasco ma racje. w filmie czesto robia tak , ze zamiast gwiazd podstawiaja dublerow. Placa o wiele mniej , a widz i tak nie widzi roznicy - tak jak i w tym przypadku.

ocenił(a) film na 10
rodzyna132

Po za tym nawet w ciekawostkach napisane jest, że Christopher Walken boi się koni. Więc myślę, że większość scen, w której jeździec nei ma głowy, występuje kaskader.

Tasuper

W scenach bez głowy występuje Ray Park.

ocenił(a) film na 8
klodia86

Tylko, ze jezdziec nie jezdzil na prawdziwym koniu tylko na mechanicznym, ale faktem jest, ze w scenach w ktorych jezdziec nie mial glowy, nie wystepowal Walken.

ocenił(a) film na 10
cupofcoffie

dobre. uśmiałam się :D

ocenił(a) film na 3
goddessa

heheheh , dobre dobre:D

ocenił(a) film na 10
mekare111

Prawie cameo mu wyszło. Fakt, w tych kilku scenach, gdzie się pojawił, wygląda demonicznie. Ale to w sumie zabawne, żeby nagradzać kogoś za rolę, w której przez pół filmu nie ma głowy, ergo rysów twarzy, ergo tego, po czym poznaje się, że gra ten aktor, a nie inny :)
Do mechanicznego konia przyznaje się sam otwarcie w wywiadach. 'Boję się koni, szybkiej jazdy samochodem, wariatów i broni palnej'. Jak na ironię, jego filmy zapewniają mu te atrakcje co i raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones