PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643054}

Jeżeli nadejdzie jutro

How I Live Now
6,7 11 817
ocen
6,7 10 1 11817
5,8 4
oceny krytyków
Jeżeli nadejdzie jutro
powrót do forum filmu Jeżeli nadejdzie jutro

Film kompletnie o niczym, ja miałam wrażenie, że reżyser gdzieś tam miał jakiś pomysł, historię w
głowie,ale później kompletnie się pogubił. Motyw wojny tak nierealny, tak...banalny, że tylko pogrążył
ten film. Ja rozumiem,że ta wojna miała być tylko tłem,a miłość jest tutaj tematem przewodnim no
ale...takich filmów jest mnóstwo i robienie na siłę kolejnego(tak słabego) romansidła jest bez
sensu. Widoki faktycznie ładne, ale samo to nie zatuszuje ubogiego scenariusza.

ocenił(a) film na 4
exotyczna

Fakt film bardzo przeciętny takich filmów jest mrowie jeżeli ktoś chcę go obejrzeć to niech nie liczy na coś wygórowanego ten film kompletnie nic nie wnosi nie wiem czy jest szkodą czasu ale z pewnością nie ujmuje.

ocenił(a) film na 7
exotyczna

Bardzo ładnie naszkicowana przemiana osobowości zbuntowanej, jak na ten wiek przystało, nastolatki, O jej pierwszej miłości i prostowaniu kręgosłupa poprzez okrucieństwo nadchodzących doznań - no i piękne zakończenie - apogeum przemiany. Dobra gra aktorów - brawo Anglicy !!! 7/10 !!!

ocenił(a) film na 8
Szpila_1308

Popieram, włącznie z brawami.

exotyczna

Czy wy wogóle wiecie że ten film powstał na podstawie książki "Moje nowe zycie"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones