PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008680}
5,5 757
ocen
5,5 10 1 757
3,7 15
ocen krytyków
Jedna dusza
powrót do forum filmu Jedna dusza

Patologia wyolbrzymiona do granic możliwości. Jeszcze ok jakby to się działo w 2003. Ale chyba scenariusz przeleżał sobie z 20 lat w szafie. Jednak już mniejsza z tym, najlepsza tu jest postać homoseksualisty na kopalnii. Chce wiedzieć dlaczego wybrał ta prace. Przecież aktualnie wszędzie innych prac pełno i to takich gdzie nie musiałby znosić do przesady homofobicznych chłopów. Czy to kwestia dobrych zarobków? Bunt przeciwko rodzicą? A może prawdziwa pasja i hobby związane z górnictwem? To jest dopiero dobra historia do nakręcenia. Tego chciałbym się dowiedzieć!

matimat17

Reżyser chciał stworzyć film w którym może pokazać tyle nagich męskich genitaliów ile dusza zapragnie. A męskie genitalia sprzedają się tylko w wersji lgbt.

matimat17

Reżyser chciał po prostu mieć powód by pokazać jak najwięcej męskich genitaliów. Dlatego wszedł w temat homoseksualizmu. Normalna widownia by się pożygała na widok nagich mężczyzn, ale reżyser nie celował w normalną widownię. On chciał zaprosić do filmu homoseksualistów.

matimat17

Mieszkasz na Śląsku ? Zdziwię Cię, ale wciąż są dzielnice gdzie tak chleją i żyją.

ocenił(a) film na 7
matimat17

No tak, alkoholizm jest passe, dzisiaj warszawiaki pudrują nosy czy wciągają inne gówna i myślą że są lepsi. Nie, nie jesteście, jesteście takimi samymi patusami.

NietypowyKonsument

Nie pije ani nie wciągam i nie uważam się za lepszego od nikogo :) z Warszawą mam tyle wspólnego, że byłem tam raz w życiu. Nie widuję już nigdzie w swoim otoczeniu, aż takich patologii jak w tym filmie. Kilkanaście lat temu tak, znałem z widzenia podobne rodziny. Stąd komentarz. Ale skoro ludzie piszą, że jeszcze są takie dzielnice i ludzie nadal tak żyją to okej. Wierzę na słowo. Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones