PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041399}

Jedna krew

Finestkind
5,8 533
oceny
5,8 10 1 533
Jedna krew
powrót do forum filmu Jedna krew

Wszystkie postacie grane przez Jenne Ortege, Tommiego Lee Jonesa, Bena Fostera i Tobiego Wallace'a oglądało się cudownie. Miód na oczy...

ocenił(a) film na 6
witek4452001

gdzie można zobaczyć ten film?

Fifek_6

Paramount Plus. Ale ten film to tragedia zresztą miał już tragiczne recenzje po przed premierze w Kanadzie.

witek4452001

Serio ? Ten film jest tragiczny. Scenariusz bezsensowny. Jenny Ortegi to tam jak na lekarstwo i jej rola w zasadzie sprowadza się do pełnienie roli ozdoby. Kilka scen z nią w tym dwie takie powiedzmy "erotyczne" Lubię tą aktorkę i szkoda jej na takie kiepskie role.

ocenił(a) film na 6
maf2

jestem właśnie po zobaczeniu tego filmu i muszę się z tobą zgodzić. Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś, lubię tą aktorkę i tylko dla niej ten film zobaczyłem. Szkoda że produkcja taka średnia

ocenił(a) film na 8
maf2

Ujęcia i sceny na morzu według mnie były cudowne. Fakt faktem nie każdemu się ten film spodoba, ale mi się jak najbardziej podobał, tym bardziej że grał tam Tommy Lee Jones i Jenna Ortega. Wszystko mi tam pasowało i przyjemnie minęły te 2 godziny, a dla mnie to się właśnie liczy w oglądaniu filmów.
W każdym bądź razie nie określiłbym go mianem tragicznego, to by było duże ubliżenie w stosunku do Briana Helgelanda.
A co do "kiepskich ról" film nagrywano przed premierą Wednesday i wielkim rozpowszechnieniem Jenny na cały świat. Więc nie dostała słabej roli, a odpowiednią na jej renomę w kinie z tamtego okresu.

witek4452001

Widoków morskich to w tym filmie jak na lekarstwo. Lubię morskie, górskie czy zimowe klimaty. Co do Jenny Ortega to ona miała już naprawdę lepsze role choćby w Fallout. Tutaj ta jej rola jest strasznie płytka. Zresztą teraz ona jak na razie też nie dostaje ról w jakichś superprodukcjach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones